Technologie » Komputery

Panda 2010 kompatybilna z Windows 7

Panda 2010 kompatybilna z Windows 7
Zobacz więcej zdjęć »
Panda Security udostępniła wersję beta programu Panda Global Protection 2010 kompatybilnego z Windows 7. Finalne wersje programów Panda 2010 w pełni współpracujących z Windows 7 będą dostępne wkrótce po premierze nowego systemu firmy Microsoft.

Firma Panda Security, lider w dziedzinie zabezpieczeń działających w modelu Cloud Security, udostępniła wersję beta programu Panda Global Protection 2010 kompatybilnego z Windows 7. W ten sposób użytkownicy korzystający z przedpremierowej wersji nowego systemu operacyjnego firmy Microsoft, będą czerpać korzyści z najlepszej ochrony przeciwko złośliwym programom. Bezpłatną wersję programu można pobrać ze strony: http://www.pandasecurity.com/windows7.

Pełne wersje programów Panda 2010 kompatybilnych z Windows 7 będą dostępne wkrótce po premierze nowego systemu firmy Microsoft.

Dzięki systemowi Kolektywnej Inteligencji, opartemu na modelu cloud computing, programy w wersji 2010 wykorzystują wiedzę zbieraną od milionów użytkowników rozwiązań Panda Security. Każdy nowo otrzymany plik jest automatycznie klasyfikowany w ciągu zaledwie sześciu minut. Serwery Kolektywnej Inteligencji automatycznie przetwarzają ponad 50 tys. nowych próbek złośliwego oprogramowania każdego dnia. System zestawia ze sobą informacje o szkodliwych programach otrzymane z każdego komputera, by ciągle udoskonalać poziom zabezpieczenia globalnej społeczności internautów. Programy Panda 2010 łączą się w czasie rzeczywistym z tak powstałą ogromną bazą wiedzy i dzięki temu zapewniają użytkownikom szybką reakcję na nowe złośliwe programy, które pojawiają się każdego dnia.

Nowe rozwiązania Panda 2010, które niedawno ukazały się na rynku, zostały zaprojektowane specjalnie by zaoferować maksymalna ochronę przy minimalnym zużyciu zasobów komputera. Dzięki Kolektywnej Inteligencji, nowe produkty z linii 2010 osiągnęły 80% poprawę w osiągach w porównaniu z poprzednimi wersjami. Nowe rozwiązania zapewniają także o 60% szybsze wyświetlanie stron internetowych oraz 40% wzrost szybkości pobierania w porównaniu z poprzednimi wersjami, zużywając tylko 8 MB pamięci komputera.

Aby uzyskać więcej informacji oraz pobrać wersję beta programu Panda Global Protection 2010 kompatybilną z Windows 7 odwiedź stronę: http://www.pandasecurity.com/windows7.

O firmie Panda Security

Panda Security jest jednym z czołowych producentów zintegrowanych rozwiązań bezpieczeństwa IT do walki z zagrożeniami internetowymi. Na rynku działa już od 20 lat i jest obecna w ponad 55 krajach świata. Pod względem udziałów w rynku Panda Security zajmuje drugie miejsce w Europie (Gartner). Obecnie firma obsługuje 4 miliony klientów, w tym 140 000 korporacji na całym świecie, zatrudniając ponad 1500 osób. Produkty Panda Security - dostępne w ponad 20 językach - umożliwiają centralne zarządzanie i ochronę stacji roboczych, serwerów i bram, dzięki czemu pozwalają stworzyć bezpieczne środowisko pracy dla dużych korporacji, małych i średnich firm oraz użytkowników domowych. Centrala firmy i główne laboratorium mieszczą się w Bilbao w Hiszpanii, pozostałe laboratoria - w Stanach Zjednoczonych.

W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Po ośmiu latach działalności firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB. Programy dostępne są również w Media Markt, Saturn Planet, Empik, Electro World oraz sieciach Komputronik i Vobis.

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl

Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »