Technologie » Internet

Panda Security odnawia certyfikację Microsoft Partner

Panda Security odnawia certyfikację Microsoft Partner
Zobacz więcej zdjęć »
Rozwiązanie firmy Panda Security - Panda Managed Office Protection - przeszło pomyślnie test „Platform Test for Hosted Solutions”. Wyniki testu dowodzą ogromnych możliwości i skuteczności produktu Pandy w zakresie ochrony systemów opartych na technologii firmy Microsoft.

Panda Security poinformowała o odnowieniu certyfikacji Microsoft Partner na kolejny rok dla usługi bezpieczeństwa Panda Managed Office Protection (Panda MOP). Test „Platform Test for Hosted Solutions"  dotyczy produktów zabezpieczających opracowanych dla serwerów Windows.

Chodzi  o produkty, które korzystają z Microsoft Office, SQL Server 2005 .NET Framework, usługi www XML, i które są udostępniane klientom jako osobna usługa. Wyniki testu dowodzą ogromnych możliwości i skuteczności programu Panda MOP w zakresie ochrony systemów działających w oparciu o technologię firmy Microsoft.

Certyfikacja umożliwi firmie Panda Security pełen dostęp do informacji o technologiach i innowacjach wykorzystywanych w produktach Microsoftu. To z kolei pozwoli producentowi skuteczniej dostosowywać własne rozwiązania do produktów Microsoft, dzięki czemu klienci będą mogli wydajniej i łatwiej korzystać z zabezpieczeń.

Panda Managed Office Protection

Panda Managed Office Protection to proste i skuteczne zarządzanie bezpieczeństwem dowolnej sieci komputerowej. Konsola pozwala na łatwe monitorowanie oraz zdalne zarządzanie sieciami przy użyciu przeglądarki internetowej, z dowolnego komputera z dostępem do internetu. Panda MOP dostarcza informacje o wszystkich wykrytych zagrożeniach oraz udostępnia wyniki kontroli bezpieczeństwa całej sieci.

Rozwiązanie przeznaczone jest dla małych i średnich firm z rozproszoną strukturą. Subskrypcja zewnętrznej usługi sprzyja redukcji kosztów związanych z oprogramowaniem i zarządzaniem sprzętem, dodatkowym wykwalifikowanym personelem i innymi zasobami przeznaczanymi na ochronę antywirusową w firmie.

Panda Managed Office Protection to jedno z pierwszych rozwiązań na rozwijającym się rynku zewnętrznych usług zabezpieczających. Jest wynikiem ponad 7 lat doświadczeń Panda Security w obszarze produktów zabezpieczających oferowanych w hostingu. Panda MOP zapewnia ciągłość funkcjonowania firmy oferując pomoc techniczną 24/7, udostępniając najnowsze wersje produktu oraz aktualizacje pliku sygnatur.

Więcej informacji na temat Panda Managed Office Protection można znaleźć pod adresem: http://www.pspolska.pl/produkty/managedprotection/

Inne certyfikaty dla produktów Panda

Inne rozwiązania Panda Security objęte są certyfikacją Intel Software, która stanowi gwarancję, iż Panda optymalizuje własny produkt oferując lepszą wydajność w przypadku wielordzeniowych technologii firmy Intel. Panda Security dysponuje także certyfikacją firmy Citrix, jako uznany partner technologiczny w dziedzinie rozwiązań SCM oraz certyfikację OPSEC (Open Platform for Security).

O firmie Panda Security

Panda Security jest jednym z czołowych producentów zintegrowanych rozwiązań bezpieczeństwa IT do walki z zagrożeniami internetowymi. Na rynku działa już od 18 lat i jest obecna w ponad 55 krajach świata. Pod względem udziałów w rynku Panda Security zajmuje drugie miejsce w Europie (Gartner). Obecnie firma obsługuje 4 miliony klientów, w tym 140 000 korporacji na całym świecie, zatrudniając ponad 1500 osób. Produkty Panda Security - dostępne w ponad 20 językach - umożliwiają centralne zarządzanie i ochronę stacji roboczych, serwerów i bram, dzięki czemu pozwalają stworzyć bezpieczne środowisko pracy dla dużych korporacji, małych i średnich firm oraz użytkowników domowych. Centrala firmy i główne laboratorium mieszczą się w Bilbao w Hiszpanii, pozostałe laboratoria - w Stanach Zjednoczonych.

Panda Security jako pierwsza firma na rynku wdrożyła nową koncepcję ochrony, gdzie każdy użytkownik bierze udział w walce ze złośliwym oprogramowaniem, przesyłając na serwery Panda dane na temat nowych zagrożeń. Zaimplementowana technologia, zwana Kolektywną Inteligencją zmniejsza wykorzystanie przepustowości przez poszczególne komputery, zapewniając przy tym szybszą i pełniejszą ochronę. Panda Antivirus Pro 2009, Panda Internet Security 2009 oraz Panda Global Protection 2009 to nowa era w dziedzinie zabezpieczeń. Kolektywna Inteligencja funkcjonuje jako baza danych online działająca w czasie rzeczywistym, w której przechowywana jest większość plików sygnatur. Dzięki temu punkty końcowe są obciążone jedynie ich niewielką częścią.
W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Po siedmiu latach działalności firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB SA. Programy dostępne są również w sklepach Empik, Media Markt, Electro World, Saturn oraz sieciach Komputronik i Vobis.

Oprócz działalności komercyjnej firma prowadzi w Polsce bezpłatne PogotoVie Antywirusowe: www.pogotovie.pl  

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl

Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »