Rozrywka i wypoczynek » Przyroda

Panda Security współpracuje z WWF

Panda Security współpracuje z WWF
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Panda Security i WWF, międzynarodowa organizacja ekologiczna, podpisały porozumienie o współpracy mające na celu troskę o środowisko naturalne.

Inicjatywa ta wpisuje się w realizowaną przez Panda Security politykę firmy odpowiedzialnej społecznie, która część swoich dochodów przeznacza na wsparcie różnorodnych, międzynarodowych inicjatyw, skierowanych do dzieci i chroniących naszą planetę.

Nawiązanie współpracy z organizacją WWF potwierdza zaangażowanie Panda Security, lidera w dziedzinie zabezpieczeń działających w technologii Cloud Security, w działania odpowiedzialne społecznie. W ramach podjętej ostatnio inicjatywy Panda Security przeznaczy część swoich dochodów na wsparcie różnorodnych działań WWF, zmierzających w kierunku zabezpieczenia naszej planety przed dalszą jej degradacją.

Wspólna inicjatywa z WWF wpisuje się w prospołeczną i proekologiczną politykę Panda Security, której naczelnymi zasadami jest troska o środowisko i los dzieci, szczególnie tych najbiedniejszych.

"Nasz wkład w ochronę środowiska to wartość, której hołdujemy od czasu powstania naszej firmy, czyli już od 20 lat. W ramach porozumienia z WWF wszyscy klienci Panda Security będą mogli przeczytać specjalne adnotacje na pudełkach z naszymi produktami. Da im to gwarancję, iż kupując rozwiązania naszej firmy nie tylko otrzymują najlepsze zabezpieczenie dla swoich komputerów, ale aktywnie wspierają projekty na rzecz ochrony środowiska" - wyjaśnił Juan Santana, dyrektor generalny Panda Security.

"WWF liczy na pomoc finansową sektora prywatnego we wsparciu działań zapobiegających degradacji naszej planety" - powiedział Juan Carlos del Olmo, dyrektor generalny hiszpańskiego oddziału WWF. "Jesteśmy wdzięczni Panda Security za wsparcie i mamy nadzieję, że więcej firm pójdzie jej przykładem" - dodał del Olmo.

O organizacji WWF

WWF to niezależna, najbardziej poważana, międzynarodowa organizacja, która zrzesza prawie 5 milionową społeczność. Działa w ponad 100 krajach. Misją WWF jest powstrzymanie degradacji środowiska naturalnego naszej planety i stworzenie przyszłości, w której ludzie będą żyli w harmonii z przyrodą. Takie działania podejmowane są poprzez respektowanie biologicznej różnorodności środowiska, zabezpieczanie naturalnych zasobów odnawialnych i redukowanie poziomu zanieczyszczenia i konsumpcji. Jeżeli poszukujesz najświeższych wiadomości oraz informacji prasowych, odwiedź stronę www.panda.org/media.

O firmie Panda Security

Panda Security jest jednym z czołowych producentów zintegrowanych rozwiązań bezpieczeństwa IT do walki z zagrożeniami internetowymi. Na rynku działa już od 20 lat i jest obecna w ponad 55 krajach świata. Pod względem udziałów w rynku Panda Security zajmuje drugie miejsce w Europie (Gartner). Obecnie firma obsługuje 4 miliony klientów, w tym 140 000 korporacji na całym świecie, zatrudniając ponad 1500 osób. Produkty Panda Security - dostępne w ponad 20 językach - umożliwiają centralne zarządzanie i ochronę stacji roboczych, serwerów i bram, dzięki czemu pozwalają stworzyć bezpieczne środowisko pracy dla dużych korporacji, małych i średnich firm oraz użytkowników domowych. Centrala firmy i główne laboratorium mieszczą się w Bilbao w Hiszpanii, pozostałe laboratoria - w Stanach Zjednoczonych.

W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Po ośmiu latach działalności firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB. Programy dostępne są również w Empik, Media Markt, Electro World, Saturn oraz sieciach Komputronik i Vobis.

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl

Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »