Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Panny młode opanowały poznański browar Kompanii Piwowarskiej

26 sierpnia poznański browar należący do Kompanii Piwowarskiej został zdominowany przez kolor biały. Ponad setka panien młodych w ramach akcji charytatywnej wzięła udział w sesji fotograficznej na terenie browaru oraz Centrum Wycieczkowego LECH i jednocześnie zbierała pieniądze dla chorego chłopca.

„Panny Młode podbijają Miasto dla chorego Malucha" to wyjątkowa akcja charytatywna zainicjowana przez Agnieszkę Kuźmę-Zywert. Zasady przedsięwzięcia są bardzo proste: ponad setka panien młodych bierze udział w sesjach zdjęciowych z produktami sponsorów lub we wskazanych przez nich lokalizacjach – w zamian za to firmy wpłacają określone kwoty na konto wybranego dziecka. Dodatkowo panny młode pozują do zdjęć z mieszkańcami Poznania, zbierając pieniądze do puszek. To akcja w 100% charytatywna, czyli cała zebrana kwota przeznaczana jest na rzecz chorego malucha. Nikt z partnerów, firm współpracujących, uczestniczek czy organizatorów nie pobiera wynagrodzenia za pomoc w realizacji sesji.

Nasza akcja to okazja dla Panien, by ponownie założyć swoją najpiękniejszą kreację i móc się bawić razem z nami, wspierając jednocześnie tą postawą malucha w potrzebie – mówi Agnieszka Kuźma-Zywert z Fundacji „Mają przyszłość”.

Akcja po raz pierwszy miała miejsce w 2008 r., w tym roku w Poznaniu odbyła się czwarta edycja. Co roku pannom udaje się zebrać kilkadziesiąt tysięcy złotych na rzecz potrzebujących dzieci. Do tej pory pomogły Zuzi, Amelce i Maciusiowi, celem tegorocznej zbiórki jest wózek dla 7-letniego Miłosza.

Panny młode zdobywają browar

W tym roku do akcji postanowiła włączyć się Kompania Piwowarska i jako sponsor zorganizowała sesję zdjęciową w swoim poznańskim browarze. Z tej okazji w niedzielne przedpołudnie 26 sierpnia browar LECH został zdominowany przez kolor biały.

Akcja panien młodych to niestandardowy pomysł na pomoc dla małego chłopca, dlatego z entuzjazmem się do niej przyłączyliśmy – mówi Klaudyna Polanowska-Skrzypek, specjalista ds. Public Relations Kompanii Piwowarskiej. – 102 panny młode w satynie, tiulach i koronkach – bo tyle ich wzięło udział w sesji na terenie browaru – sfotografowane na tle kadzi z piwem czy piwnych tanków to naprawdę niesamowity i zachwycający widok. Mieliśmy także mały wkład osobowy w to przedsięwzięcie, bowiem w sesji uczestniczyła żona jednego z naszych pracowników – śmieje się Polanowska-Skrzypek.

Zdjęcia wykonano na terenie warzelni, przy charakterystycznych dla Poznania tankach z napisem LECH oraz w połączonym z browarem Centrum Wycieczkowym LECH. Panny młode budziły ogromne zainteresowanie nie tylko pracowników browaru i kierowców, ale także przechodniów. Chętnie pozowały do zdjęć, a sesję zakończyły degustacją piwa LECH Free.

Więcej informacji o akcji – w tym licytacjach na rzecz Miłosza – na stronie www.panny-mlode.pl oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/PannyMlodeAkcjaCharytatywna

 

 

 

Do redaktora:

Kompania Piwowarska – Lider branży piwowarskiej w Polsce

Kompania Piwowarska jest największym przedsiębiorstwem piwowarskim w Polsce. Kilkusetletnie doświadczenia w warzeniu piwa, nowoczesne technologie i rygorystyczne przestrzeganie zasad produkcji na światowym poziomie gwarantują najwyższą jakość naszych produktów. Do portfela marek KP należą najpopularniejsze polskie piwa – m.in. Tyskie, Żubr, Lech, Dębowe Mocne, Redd's, a także międzynarodowe marki premium: Pilsner Urquell, Grolsch oraz Peroni Nastro Azzurro. Kompania Piwowarska (utworzona w 1999 roku) posiada trzy browary (w Tychach, Poznaniu i Białymstoku) oraz oddziały handlowe na terenie całego kraju. Kompania Piwowarska prowadzi także działalność społeczną oraz programy edukacyjne popularyzujące odpowiedzialność i umiar w konsumowaniu alkoholu. Wielkość sprzedaży osiągniętej przez KP w roku finansowym zakończonym 31 marca 2012 r. wyniosła 13,5 mln hektolitrów piwa.

SABMiller – jeden z największych na świecie producentów piwa

Kompania Piwowarska jest częścią jednego z największych na świecie producentów piwa – SABMiller plc. Grupa produkuje lub dystrybuuje piwo na sześciu kontynentach, a jej ogólnoświatowy portfel obejmuje międzynarodowe piwa premium, takie jak Grolsch, Miller Genuine Draft, Peroni Nastro Azzurro czy Pilsner Urquell oraz czołowe marki lokalne, takie jak Aquila, Castle, Miller Lite, Snow czy Tyskie. SABMiller jest jedną z największych na świecie (poza USA) firm rozlewających produkty Coca-Coli. W roku finansowym zakończonym 31 marca 2012 SABMiller osiągnął przychody w wysokości 31,4 mld USD oraz wypracował zysk brutto (EBITA) w wysokości 5,6 mld USD. SABMiller plc jest notowany na giełdach papierów wartościowych w Londynie i Johannesburgu.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Klaudyna Polanowska-Skrzypek

specjalista ds. public relations

Kompania Piwowarska

ul. Szwajcarska 11, 61-285 Poznań

 tel. + 48 61 667 7473

tel. kom. + 48 695 592 926

fax + 48 61 667 7850

klaudyna.polanowska-skrzypek@kp.sabmiller.com www.kp.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kompania Piwowarska S. A.
http://kp.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »