Technologie » Komputery

PERSPEKTYW ERP 2018: IT.Integro

PERSPEKTYW ERP 2018: IT.Integro
Zobacz więcej zdjęć »
Rozpoczął się 2018 rok. Wraz z systemem Microsoft Dynamics NAV wkraczamy w świat cyfrowej transformacji. Dostrzegamy zmiany, które będą kształtować biznes przez następne dziesięciolecia. Zmiany te, to kolejne wcielenie rewolucji przemysłowej.

Rewolucji 4.0., integrującej w niespotykanym do tej pory stopniu systemy oraz ludzi z maszynami, bazującymi na Internecie Rzeczy czy sztucznej inteligencji. To właśnie dostęp do informacji jest fundamentem czwartej rewolucji przemysłowej. Dostęp do sprawdzonych, wiarygodnych danych w dowolnym miejscu i o każdej porze to niesamowite perspektywy. Świadome, bazujące na faktach decyzje biznesowe, stały monitoring sytuacji przedsiębiorstwa, sprawne reakcje i wysoka produktywność.

Czy mamy do czynienia z nowym porządkiem świata, a rewolucja cyfrowa zapewni nam wzrost wydajności, przyspieszy globalny rozwój i zagwarantuje sukces gospodarczy? Zdania wśród ekspertów jak zwykle są podzielone.

Cofnijmy się na chwilę w przeszłość. Spójrzmy w czasy poprzedniej rewolucji przemysłowej, osadzonej w okresie 1870 – 1970 oraz przypomnijmy sobie kolejne lata. Wzrost i poprawa dobrobytu nie zawsze miały charakter liniowy. Ostatnie pięćdziesięciolecie nie dało takich wzrostów jak poprzednie.

Czy zatem nadzieje pokładane w rewolucji 4.0 są słuszne i dadzą przedsiębiorcom większe możliwości? Osobiście, jako optymista podzielam ten pogląd. Jestem przekonany, że nowe technologie będą miały spektakularny, pozytywny wpływ na wszystkie sektory biznesu, w tym na transport, komunikację, produkcję, czy ochronę zdrowia.

POBIERZ CAŁY RAPORT: https://www.erp-view.pl/perspektywy_erp_2018.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »