Technologie » Komputery

PGA 2019: Actina w strefie Xbox

W tegorocznej, już 14. edycji Poznań Game Arena, partnera technologicznego tego wydarzenia, czyli markę Actina będzie można spotkać nie tylko na stoiskach radia Eska, Twitch, IT Hardware, czy Polski Game Dev, ale również w strefie Xbox.

PGA zbliża się wielkimi krokami, a z nim codziennie nowe informacje o wystawcach. Każda marka stara się, by to właśnie jej strefę zobaczyli odwiedzający największe targi gier komputerowych i konsolowych w Europie Środkowo-Wschodniej, które w tym roku odbędą się w dniach 18 – 20 października w Poznaniu.

Actina jako partner technologiczny imprezy pragnie spotkać się ze swoimi fanami, ale także zachęcić kolejnych, aby osobiście zapoznali się z ofertą producenta. W tym celu na stoisku Xbox będą obok konsol do gry tej marki, stanowiska do grania na komputerach przygotowane we współpracy z markami AMD i Actina.

- Nasze maszyny nie boją się wyzwań. Na co dzień testowane przez pro graczy z topowej polskiej drużyny esportowej ACTINA PACT są gotowe do gry na strefach naszych partnerów, w tym marki Xbox. Razem z AMD na fanów rozgrywek PC-towych czeka możliwość rywalizacji z graczami konsolowymi w Gears 5 w ramach usługi Xbox Play Anywhere – komentuje Michał Miłkowski, Doradca Zarządu ds. Rozwoju Biznesu Komponentów i marki PC Actina w ACTION S.A.

W strefie Xbox będzie dostępnych 10 komputerów z systemem Windows 10 Actina i AMD z peryferiami od MSI.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Actina
http://actina.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »