Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Plecak Big Star gratis w CH Krokus

Plecak Big Star gratis w CH Krokus
Zobacz więcej zdjęć »
Do końca wakacji, w sklepie JeansStore w CH Krokus można otrzymać nowy plecak – doskonały do szkoły i na weekendowe wyjazdy.
Zbliża się początek roku szkolnego, a wraz z nim wydatki związane z wyprawką szkolną. Dzięki promocji w sklepie JeansStore koszt tych zakupów można obniżyć o cenę plecaka. Przez dwa tygodnie, od 16 do 31 sierpnia każdy Klient, kupując spodnie jeans z kolekcji „Jesień - Zima 2011" bądź „Basic Actual" wraz z dowolną górą (np. t-shirt, koszula, bluza, sweter, kurtka) otrzyma gratis wysokiej jakości plecak z serii B-95. Objęte promocją plecaki posiadają jedną główną komorę, usztywnione plecy, szelki oraz podstawę. Wyposażone zostały w cztery kieszenie zewnętrzne. Dostępne są w 3 różnych kolorach. Plecak jest doskonały nie tylko do szkoły. Przyda się również na weekendowe wyjazdy za miasto.

Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest w sklepie JeansStore w CH Krokus i na stronie internetowej www.bigstarjeans.com.

Właściciel i zarządca centrum:
C.H.Kraków Sp. z o.o., należące do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl
Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
Zarządca centrum: Apsys Polska Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »