Technologie » AGD - RTV

Płyta indukcyjna PI58SF ze sliderem – rozgrzewa za dotknięciem palca

Płyta indukcyjna PI58SF ze sliderem – rozgrzewa za dotknięciem palca
Zobacz więcej zdjęć »
Firma ARDO wprowadziła na rynek nowy model płyty indukcyjnej. Sterowanie za pomocą slidera, czyli tzw. suwaka dotykowego, pozwala w kilka sekund ustawić pożądaną moc. Teraz gotowanie będzie szybkie, bezpieczne i wygodne.

Nowa płyta indukcyjna PI58SF to optymalne rozwiązanie dla osób zapracowanych, które mają ograniczony czas na przygotowywanie posiłków. Intuicyjne sterowanie sensorowe typu „Slider” połączone z 9 poziomami mocy umożliwia szybkie i łatwe dostosowanie temperatury grzania a dodatkowa funkcja Booster, pozwala na podgrzanie potrawy na dowolnym polu dosłownie w kilka sekund.

Korzystanie z nowego produktu ARDO nie absorbuje również zbytnio uwagi domowników, a jednocześnie zapewnia komfortowe i bezpieczne gotowanie. Producent postawił na takie udogodnienia jak np. wykrywacz magnetyczny, który rozpoznaje naczynie z niewłaściwego materiału lub jego brak oraz system OverFlow zapobiegający uruchomieniu płyty w przypadku jej zalania. Funkcja Timera pozwala na automatyczne wyłączenie płyty w dowolnym czasie, dzięki czemu przygotowywanie posiłków staje się szybkie i przyjemne nawet dla osób, które nie lubią gotować.

Płyta indukcyjna ARDO PI58SF, o mocy 7,4 kW, posiada 4 pola dostosowane do różnych wielkości naczyń, rozmieszczone na planie kwadratu, co pomaga zaoszczędzić wolną przestrzeń na kuchennym blacie.  Proste linie i umieszczenie panelu sterowania na środku sprawia, że płyta jest niezwykle estetyczna i pasuje zarówno do mebli o nowoczesnym designie, jak i stylizowanych. Produkt doskonale sprawdzi się zarówno w małym aneksie jak i w dużej kuchni, która jest miejscem przygotowania posiłków dla całej rodziny. Dzięki idealnie gładkiej strukturze, utrzymanie w czystości powierzchni płyty nie jest czasochłonne i nie wymaga wielkiego wysiłku. Wystarczą powszechnie używane środki czyszczące i zwykła gąbka. W trosce o najmłodszych członków rodziny, płytę wyposażono również w funkcję „Child lock”, dzięki której dzieci nie będą mogły uruchomić urządzenia.

Płyta PI58SF dzięki połączeniu elegancji i minimalizmu ze strony wizualnej oraz profesjonalnych i funkcjonalnych systemów ułatwiających przygotowywanie posiłków będzie odpowiednim produktem do kuchni zarówno dla miłośników sztuki kulinarnej, jak i początkujących kucharzy.

Sugerowana cena brutto PI58FI – 2 539 zł

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Smart Media Sp. z o. o.
http://smart-media.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »