Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Pod naszym patronatem - DlaKariery.pl

Serwis prasowy CentrumPR.pl objął patronatem nowy, niekomercyjny portal DlaKariery.pl. Ideą projektu jest propagowanie wiedzy pomocnej zarówno pracownikom, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają karierę zawodową, w przystosowaniu się do coraz bardziej konkurencyjnych warunków rynku pracy.

Content portalu DlaKariery.pl skierowany jest zarówno do osób planujących lub rozpoczynających karierę zawodową, jak i doświadczonych pracowników. Czytelnik zyskuje bezpłatny dostęp do regularnie aktualizowanych publikacji, poradników oraz opinii ekspertów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Serwis upowszechnia także nowy model kształcenia, jakim jest E-learning. Redakcja pokazuje, że decydując się na rozwiązania jak szkolenia online, czy inaczej - netkursy, mamy szansę szybko "zabłysnąć" przed pracodawcą, pokazać chęć rozwoju oraz umiejętność dostosowania się zmiennych wymagań, i to wszystko bez wychodzenia z domu.

Kursy internetowe znaleźć można w serwisie NetAkademia, projekcie współfinansowanym ze środków Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Każde ze szkoleń kończy się sprawdzianem oraz otrzymaniem certyfikatu w momencie pozytywnego zaliczenia warsztatów. Pierwszy polecany dotyczy komunikacji w internecie. Uczestnicy szkolenia będą mogli poznać usługi i narzędzia powszechnie wykorzystywane w komunikacji w sieci, a także zyskać praktyczną wiedzę jak je zastosować w kontaktach biznesowych i własnej działalności. Dodatkowo dowiedzą się jak zbudować profesjonalną i innowacyjną strategię komunikacyjną w firmie opartą na narzędziach internetowych.

Kurs zostanie uruchomiony na stronie www.netakademia.pl we wtorek 16.08.2011 r. Serdecznie zapraszamy do udziału!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »