Dom » Wnętrza

POJEMNIKI PLAST TEAM DO POKOJU DZIECIĘCEGO

POJEMNIKI PLAST TEAM DO POKOJU DZIECIĘCEGO
Zobacz więcej zdjęć »
Zabawki błyskawicznie i w tajemniczy sposób rozprzestrzeniają się po całym, przed chwilą sprzątniętym mieszkaniu. Pojemniki PLAST TEAM do pokoju dziecięcego ułatwią utrzymanie ich w porządku.

Skrzynia na kółkach PIRAT Wymiary 59 x 40 x 46 cm Duża skrzynia na większe zabawki. Zabawna stylizacja na piracki kufer i widoczne, kolorowe kółka czynią ją atrakcyjnym elementem dziecięcego pokoju. Dzięki temu może służyć nie tylko jako schowek na zabawki, ale także do zabawy w piratów albo udawać mały wagonik. Pokrywa zamykana na klipsy chroni zawartość przed kurzem i zabezpiecza ją przed wysypaniem w czasie energicznej zabawy lub transporcie skrzynki. Można też dzięki klipsom uniemożliwić młodszemu dziecku otwarcie skrzyni, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Duże, mocne kółka nie łamią się, nie wyginają, dobrze podtrzymują skrzynię nawet, jeżeli jest bardzo obciążona (ciężkimi zabawkami lub nawet samym właścicielem skrzynki).Poj: 50 LCena: 52,65 zł.

Kuferek z rączką PIRAT Wymiary 30 x 20 x 18 cm

Jest to typowe „praktyczne pudełeczko do przechowywania różnych rzeczy". Można w nim trzymać drobiazgi, figurki z kinderniespodzianek, małe autka, klocki, można też zrobić podróżną sypialnię dla lali. Pudełko ma zamknięcie na klipsy i uchwyt na pokrywie, dzięki czemu maluch może je sam bezpiecznie transportować - w czasie zabawy, lub jeżeli chce zabrać ze sobą do babci lub do kolegi ulubione zabawki. Bajkowy kształt i kolorystyka kuferka inspiruje dzieci do wymyślania własnych twórczych zastosowań, na przykład do przechowywania w nim bardzo tajemniczych skarbów. Poj: 6,0 LCena: 9,90 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »