Kultura, sztuka » Kultura

Pokaż swój film na MUVISH.COM Festival!

Pokaż swój film na MUVISH.COM Festival!
Zobacz więcej zdjęć »
Do końca grudnia można zgłaszać filmy do MUVISH.COM Festival – nowatorskiego festiwalu kina 2.0.

Nowy portal Kina Niezależnego MUVISH.COM daje okazję do zaprezentowania twórczości każdemu, kto zechce skonfrontować się z publiką w sposób bezpośredni. Zamieszczając swój film – dokument, film fabularny, czy też animowany, nagrany sprzętem amatorskim bądź profesjonalnie, krótki lub długi metraż – masz okazję przekonać się, co myślą o nim inni, oraz wygrać cenne nagrody.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Filmy poddawane są ocenie widzów, z którymi można włączać się w dyskusje, wymieniać pomysły oraz wrażenia. Natomiast zgłaszając swój film do odbywającego się raz w roku Festiwalu MUVISH.COM, ma się szansę wygrać Grand Prix – główną nagrodę wartości 10 000 PLN, bądź jedną z czterech nagród o wartości 1 000 PLN każda, w czterech kategoriach: fabuła, dokument, animacja, pozostałe.

Jest to doskonały pierwszy sprawdzian dla twórczości, gdyż zwycięzcę wyłaniają widzowie. Nagrodę wręcza także, ich losowo wybrany przedstawiciel. Poza okresem festiwalowym filmy dostępne są do obejrzenia za drobną opłatą, która ustalana jest przez ich odbiorców. W ten sposób twórca nie tylko dowiaduje się, jakie są statystyki oglądalności, ale także zarabia na udostępnianiu swojej twórczości.

Na MUVISH.COM to widzowie a nie dystrybutorzy czy instytucje, zdecydują, jakie kino będzie pokazywane i promowane.

Zwiastun festiwalu można obejrzeć na stronie WWW festiwalu oraz na kanale Youtube

www.youtube.com/muvish

Więcej informacji na www.muvish.com oraz  bezpośrednio:

lena bogolebska
leniva studio

+48 22 403 66 98
+48 790 020 083
lena@lenivastudio.com
www.lenivastudio.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

leniva

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »