Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

PÓŁKOLONIE Z MATPLANETĄ

PÓŁKOLONIE Z MATPLANETĄ
Zobacz więcej zdjęć »
Centrum Edukacji Matematyki MATPLANETA organizuje na Ursynowie półkolonie z PROJEKTOWANIEM robotów Lego dla dzieci w wieku 6-11 lat.
Dzieci codziennie poznają i omawiają nowe zagadnienia z dziedziny fizyki, matematyki, tworzą projekty i programują je na komputerach.

Zajęcia będą przeplatane zabawami ruchowymi. Wprowadzą dzieci w fascynujący świat gier planszowych. 

Dla zainteresowanych proponujemy kącik lekkiej matematyki wakacyjnej. W bezpiecznych i komfortowych warunkach Centrum dzieci miło spędzą wolny czas.

1 turnus 1-5 lipca 2013


2 turnus 8-12 lipca 2013


3 turnus 15-19 lipca 2013


4 turnus 19-23 sierpnia 2013


5 turnus 26-20 sierpnia 2013

 

MATPLANETA (www.e-matplaneta.pl; www.facebook.com/matplanetaPL) to warszawska instytucja edukacyjna, która prowadzi zajęcia pozaszkolne z zakresu matematyki, programowania komputerów i robotów. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 5 do 14 lat. Do tej pory zajęcia prowadzone są na Ursynowie, Bemowie, Bielanach w Józefowie i Wawrze. Od nowego roku szkolnego br. uruchomione zostanie Centrum Edukacji Matematycznej MATPLANETA również  na Tarchominie.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRIME IMAGE
http://www.primeimage.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »