Firma » Biznes

Polycom wybrał ITBC Comunication

Polycom, światowy lider w dziedzinie zintegrowanej komunikacji, powierzył obsługę public relations agencji ITBC Communication. Agencja została wybrana w ramach przetargu i jest odpowiedzialna za PR produktowy, korporacyjny oraz wsparcie w realizacji bieżących działań komunikacyjnych.

Polycom działa na rynku od 1990 roku. Amerykańska firma specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu telepresence oraz wideokonferencji. Głównym zadaniem ITBC Communication jest budowanie świadomości marki w kontekście jej głównego obszaru działalności, czyli komunikacji zintegrowanej (ang. Unified Communication). Do zadań agencji należy m.in. wzmacnianie wizerunku firmy i zwiększenie rozpoznawalności jej oferty poprzez działania z zakresu media relations i PR produktowego.

Z ramienia ITBC Communication za współpracę z klientem odpowiada zespół Joanny Bieniek.
 
„Cieszy nas fakt, że Polycom zaufał naszemu doświadczeniu i dołączył do grona klientów ITBC Communication. Tym bardziej, że główny przekaz firmy skoncentrowany wokół komunikacji zintegrowanej, a to doskonale opisuje także model naszej pracy, która zakłada kompleksową obsługę PR” - powiedziała Beata Lewandowska, Account Director w ITBC Communication.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ITBC_Com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »