Dom » Wnętrza

POMOCNICY W ODKURZANIU

Gdy w rodzinie pojawia się dziecko zależy nam, by dom lśnił czystością. Jednak maleństwo wymaga dużo uwagi, a rodzicom często brakuje siły i czasu na sprzątanie.

Dlatego potrzebujemy sprytnego i skutecznego pomocnika, który sprawdzi się w realizacji domowych zadań specjalnych. Światowy producent nowoczesnych odkurzaczy Rowenta przygotował modele, które idealnie odpowiadają na potrzeby zabieganych rodziców. 
Na uwagę zasługują m.in.:
- Silence Force Extreme – obecnie najcichszy odkurzacz na świecie, którym możemy skutecznie odkurzać nawet gdy maluszek śpi;
- Air Force – odkurzacz bezprzewodowy i praktyczny, którym sprzątamy szybko i bez ograniczeń, mając malucha na oku.

PERFEKCYJNY I CICHY 
Im mniej hałaśliwy odkurzacz tym lepiej dla wrażliwego niemowlęcia, jak i dla zmęczonych opiekunów. Jeśli chcemy odkurzać nawet wtedy, gdy dziecko śpi zdecydowanie powinniśmy wybrać Rowenta Silence Force Extreme. To nie tylko wyjątkowo skuteczny, ale też ekstremalnie cichy odkurzacz - aktualnie najcichszy na świecie (silnik w tym odkurzaczu po włączeniu pracuje na poziomie 62 dB(A), co jest porównywalne do cichej, spokojnej rozmowy 2 osób). Cicha praca odkurzaczy z linii Silence Force Extreme, przy zachowaniu efektywności zbierania kurzu, została potwierdzona w testach przeprowadzonych przez niezależny niemiecki instytut badawczy  SLG Prüfung und Zertifierung GmbH (grudzień 2011), uzyskując najwyższe odznaczenie za najniższy poziom głośności pracy wśród odkurzaczy dostępnych w sprzedaży na świecie. 

Poza niezwykle cichą pracą Rowenta Silence Force Extreme wyróżnia się także wysoką efektywnością zbierania kurzu, co jest możliwe dzięki ulepszonej konstrukcji silnika, optymalnemu przepływowi powietrza oraz ograniczeniu wibracji urządzenia do minimum. Wygodna szczotka, lepszy przepływ powietrza oraz praktyczne akcesoria, sprawiają, że sprzątanie staje się szybkie, łatwe i dokładne. Dzięki zaawansowanym technicznie rozwiązaniom (najlepsze tekstylne worki Wonderbag i zaawansowane filtry HEPA 13) odkurzacz Rowenta Silence Force Extreme daje gwarancję ochrony przed roztoczami, drobnoustrojami, pyłkami czy zarodnikami pleśni.


Rowenta Silence Force Extreme posiada nowoczesne i wygodne akcesoria takie jak m.in.: zwrotny wąż z uchwytem Ergo Comfort Silence, wbudowaną szczotkę (Easy Brush), mechaniczny regulator siły ssania (Power Control), system blokowania uchwyt/rura (Lock System) i wiele innych praktycznych rozwiązań, które uczynią sprzątanie łatwiejszym. Ponadto linia odkurzaczy Silence Force Extreme została wyróżniona w najbardziej prestiżowym międzynarodowym konkursie designerskim „RED DOT” w kategorii sprzętu  AGD.

SKUTECZNY I ZAWSZE POD RĘKĄ
Idealnym rozwiązaniem dla rodziców dziecka, które biega i uwielbia rozrzucać np. kawałki jedzenia, jest odkurzacz Rowenta Air Force. Dzięki temu, iż to model bezprzewodowy w trakcie sprzątania nie musimy uważać, że my lub dziecko potknie się o kabel. Poza tym odkurzamy szybko, gdyż nie musimy przełączać kabla. Po całkowitym naładowaniu odkurzacz jest gotowy do autonomicznej pracy nawet przez 50 minut. To absolutnie wystarczający czas na codzienne odświeżenie podłóg i dywanów, na których co chwila dzieci lub zwierzęta domowe zostawiają rozmaite „pamiątki”, w postaci okruchów jedzenia, sierści czy też drobnych śmieci. 

Odkurzanie jest bardzo efektywne, ponieważ skuteczność Air Force jest porównywalna do tradycyjnych odkurzaczy o mocy 2200 W.  Dużym atutem jest także wyjmowany zbiornik na kurz (0,9l), dzięki któremu łatwo i higienicznie opróżniamy odkurzacz.

Air Force to także lekki odkurzacz, który kształtem przypomina smukłą szczotkę. Po skończonej pracy można go postawić w dowolnym miejscu bez dodatkowej bazy czy podparcia. Mama będąca szczęśliwą posiadaczką tego modelu nie musi martwić się o ból kręgosłupa, spowodowany odkurzaniem.

Odkurzacz to urządzenie, które zazwyczaj kupujemy na lata, dlatego warto dopasować wybór do swoich potrzeb. Wygodny i skuteczny odkurzacz, taki jak Rowenta Air Force, to idealny sprzęt, szczególnie dla osób zabieganych i tych, które sprzątają kilka razy w tygodniu. Rowenta Silence Force Extreme to odkurzacz, który zdecydowanie pomaga zachować czystość i ciszę. Funkcje, które posiadają nowoczesne odkurzacze marki Rowenta z pewnością sprawdzą się nawet w najtrudniejszych domowych testach.  
* * *
Odkurzacze Rowenta Silence Force Extreme dostępne są w sklepach na terenie całego kraju w 3 kolorach: niebieskim (RO5921) – 1099,99 zł, czarnym (RO5825) – 934,99 zł i pomarańczowym (RO5822) – 1011,40 zł.

W linii odkurzaczy Rowenta Air Force dostępne są cztery modele: czerwony – 12 V, purpurowy i perłowy - 18 V oraz niebieski – 24 V, dające odpowiednio maksymalny czas pracy autonomicznej 25, 40 i 50 minut. Ich ceny wahają się od 557,59 zł do 742,78 zł.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRprimum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »