Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Port Łódź na weekend

Port Łódź zaprasza na kolejną edycję Jarmarku Regionalnego. Regionalni wystawcy pojawią się w Centrum w piątek, 5 listopada, a z ich oferty będzie można skorzystać aż do 13 listopada włącznie. Najbliższa sobota w Porcie Łódź to także spotkanie z ekspertami w ramach kampanii „Łódź OddychaMY".

Jarmark Produktów Regionalnych to już tradycja. Tym razem będziemy mogli cieszyć się nim znacznie dłużej, ponieważ lokalni wystawcy pozostaną w Porcie Łódź od 5 do 13 listopada. Poza dużym wyborem przypraw pochodzących z różnych zakątków świata, a także oliwkami i chałwą, które już zadomowiły się na naszych rodzimych stołach, na Jarmarku znajdą się też ulubione klasyki Klientów. Na stoiskach znajdziemy świeżo wypiekane, chrupiące pieczywo na zakwasie, wędzone tradycyjnymi metodami wędliny, miody od regionalnych producentów, sery korycińskie oraz bakalie. Pojawią się również stoiska z ręcznie wykonaną biżuterią.  

Stoiska wystawców znajdziemy obok sklepu Media Markt. Jarmark funkcjonować będzie w dniach od 5 do 13 listopada, między 10:00 a 21:00.

Z kolei w najbliższą sobotę w Porcie Łódź w specjalnie oznaczonym punkcie (zlokalizowanym w pobliżu sklepów Orsay oraz H&M) pojawią się eksperci ze stowarzyszenia „Łódź bez smogu” oraz przedstawiciele Wydziału Ochrony Środowiska UMŁ. W godzinach od 12:00 do 17:00 będzie można porozmawiać z nimi o wpływie smogu na nasze otoczenie oraz zdrowie. Specjaliści, w ramach kampanii „Łódź OddychaMY”, doradzą też co zrobić, by wymienić swój piec na nowy i uzyskać na to działanie dofinansowanie, pomogą też wypełnić wniosek. Punkt doradczy dostępny będzie w Porcie Łódź w najbliższą i każdą kolejną listopadową sobotę. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »