Gospodarka » Chemia

Posprzątaj swój drugi dom

Posprzątaj swój drugi dom
Zobacz więcej zdjęć »
Za nami już pierwsze wiosenne porządki w mieszkaniach i domach. Wiosną odświeżamy, wszystko, co nas otacza. Ale czy pamiętamy o naszych samochodach? To przecież w nich spędzamy wiele godzin w tygodniu, na tyle, że stają się naszym drugim domem.

Sprzątanie aut z zewnątrz nie sprawia nam wiele trudu - wystarczy wizyta w automatycznej myjni. Sprzątanie wewnątrz wymaga jednak więcej wysiłku, szczególnie, jeśli po zimie na tapicerce zostały plamy lub wymaga ona generalnego odświeżenia. Takie powierzchnie nieczyszczone regularnie sprzyjają infekcjom alergicznym i mogą zabrudzić jaśniejsze ubrania.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:Sprawdzonym sposobem jest zastosowanie preparatów tuba - odplamiacza w sprayu i szamponu do czyszczenia dywanów i tapicerek samochodowych.

Uniwersalny odplamiacz w sprayu do dywanów, wykładzin, tekstyliów i tapicerki samochodowej. Wyjątkowo skuteczny, gdyż zawiera aktywny tlen; cząsteczki tlenu wnikają we włókna tkanin i "wyłapują" cząsteczki brudu. Preparat usuwa skutecznie i bez trudu uciążliwe plamy m.in. z czerwonego wina, herbaty, kawy, owoców, soków, oleju i tłuszczu.

Szampon do wykładzin
Niezwykle skuteczny szampon zawierający aktywne substancje na bazie cytryny. Czyści dogłębnie włókna. Odświeża kolory dywanów i wykładzin. Pozostawia przyjemny cytrynowy zapach. Odpowiedni zarówno do prania ręcznego i mechanicznego. Dzięki skoncentrowanej formule preparat jest niezwykle wydajny, jest idealny do czyszczenia i pielęgnacji dużych powierzchni. Szampon rozcieńcza się wodą i gąbką wytwarza pianę, którą aplikuje się na odkurzonej tapicerce. Po wyschnięciu wystarczy ponownie odkurzyć.
Jeśli zabrudzenia są bardzo silne, polecamy użycie wcześniej tuba Odplamiacz w sprayu z aktywnym tlenem 500 ml.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kalitero

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »