Dom » Wnętrza

Powiedz mi jak jesz, a powiem Ci kim jesteś …

Powiedz mi jak jesz, a powiem Ci kim jesteś …
Zobacz więcej zdjęć »
Dom jest przystanią i zaciszną oazą, do której wracamy po codziennych trudach, aby odpocząć i zregenerować siły. We własnych czterech kątach czujemy się dobrze i swobodnie, ponieważ otaczamy się przedmiotami, które sami wybraliśmy. W świat domowej magii wprowadzi nas Vittore Comforto.

Zarówno przy wyborze elementów dekoracyjnych, jak i przedmiotów użytkowych, kierujemy się własnym gustem, indywidualnym stylem i wrodzonym smakiem. Często na nasze wybory wpływa charakter całego wnętrza mieszkalnego, do którego dobieramy dodatki pod kątem spójności aranżacji. Na ostateczną decyzję ma więc wpływ wiele czynników. Dokonywane przez nas wybory często mówią o nas więcej, niż sami jesteśmy w stanie przekazać.

W polskiej kulturze wspólne posiłki od wieków uważane są za element wzmacniający więzy rodzinne. Jest wiek XXI, a my nadal zasiadamy do wspólnego stołu, nie tylko po to, aby zjeść, ale też spotkać się z bliskimi, porozmawiać i wspólnie spędzić czas. Życie składa się z wielu wyjątkowych momentów, którym warto zapewnić szczególną oprawę. Codziennym, małym przyjemnościom również możemy nadać szczególny charakter. Porcelanowa zastawa i błyszczące sztućce to minimum klasycznej elegancji. Pięknie nakryty stół podkreśla odświętność chwili i jest wyrazem naszego szacunku dla domowników i zaproszonych gości.

Ważnie jest nie tylko to, co jemy, ale także jak jemy. Porcelanowe zastawy posiadają „duszę” i są wyrazem dobrego gustu pani domu. Często przekazywane są z pokolenia na pokolenie jako pamiątki rodzinne.  

Dla ceniących klasyczną elegancję marka Vittore Comforto stworzyła serwis obiadowy Zefir.  Delikatne, złote zdobienia i subtelne ornamenty w formie listków przywołują na myśl piękną polską złotą jesień. Serwis Zefir składa się z 44 porcelanowych elementów, z których każdy zachwyca misternie wykonanym wzorem. W zestawie, poza 12 talerzami głębokimi, płaskimi i deserowymi znajdziemy wazę, salaterkę, dwa półmiski owalne, solniczkę i pieprzniczkę oraz sosjerkę.

W porcelanie marki Vittore Comforto wszystkie substancje barwiące ukryte są pod warstwą szkliwa. Dzięki temu dekoracje na powierzchni naczyń są trwałe i nieścieralne. Elementy serwisu można z powodzeniem okazjonalnie myć w zmywarce, nie obawiając się, że po kilkukrotnym zmywaniu ze zdobień pozostanie wspomnienie.

Każdy człowiek lubi otaczać się przedmiotami, które są piękne. Porcelana to odrobina luksusu na co dzień.

Marka: Vittore Comforto

Serwis obiadowy Zefir - cena: 600zł

Garnitur do kawy Zefir -cena: 350złRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m.gorska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 1 dzień:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »