Firma » Finanse

Pozbądź się kilku drogich kredytów weź: kredyt konsolidacyjny

Pozbądź się kilku drogich kredytów weź: kredyt konsolidacyjny
Zobacz więcej zdjęć »
Nadmierne wydatki związane ze zbyt wysokimi ratami kredytowymi to prawdziwy ból dla każdego portfela. Męczące comiesięczne pilnowanie terminów spłat poszczególnych kredytów w różnych bankach jest uciążliwe. Czas przejść do idealnego rozwiązania i pozbyć się tych drogich kredytów.

Kredyt konsolidacyjny to niezastąpione narzędzie skonstruowane by przygotować zamianę różnych kredytów z różnych banków na jeden kredyt. Po skumulowaniu wszystkich kredytów, które dotychczas kredytobiorca spłaca, zostanie wybrana najtańsza oferta bankowa pozwalająca na uzyskanie jednej raty miesięcznej ze znacznie niższą kwotą niż suma wszystkich dotychczas posiadanych zobowiązań finansowych.

Czym więcej kredytów gotówkowych, hipotecznych, samochodowych, przeróżnych pożyczek, zadłużeń na kartach kredytowych do spłacenia posiadamy w naszym „portfelu długów” tym większe oszczędności z konsolidacji kredytów zyskamy. Oszczędności z tego tytułu sięgnąć mogą nawet 50% dotychczasowych zobowiązań wobec banków.

Jest to argument by sprawdzić u doradcy finansowego, ile można zaoszczędzić. Najlepiej zwrócić się po bezpłatną ekspertyzę do specjalisty, który posiada duże doświadczenie w dopasowaniu odpowiedniego kredytu konsolidacyjnego z odpowiedniego banku. Sytuacja finansowa każdej osoby zadłużonej w bankach znacznie się różni. Dlatego po przeprowadzeniu dokładnej analizy finansowej, każdemu klientowi osobno dobierany jest na „miarę” oczekiwań i możliwości, zasobności portfela, kredyt konsolidacyjny.

  • Ekspert konsolidacyjny, NOTUS Dom Kredytowy: Kredyty konsolidacyjne

Najmniejsza kwota, o jaką można się ubiegać w przypadku kredytów konsolidacyjnych w bankach zaczyna się od 20 000 zł. Należy posiadać zdolność kredytową oraz nieruchomość: dom, mieszkanie, które będzie zabezpieczeniem kredytu.

Bank BPH S.A. wymaga jedynie 1 000 zł netto dochodów miesięcznie, jakie trzeba wykazać, by ubiegać się o kredyt konsolidacyjny.

  • Sprawdź Bank BPH S.A.: Kredyt konsolidacyjny

Ponadto w trwającej promocji osoba, która złoży wniosek internetowy o kredyt, otrzyma dodatkową, gwarantowaną gotówkę do ręki.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (1)

  • avatar
    janek34 2011-03-24 11:26:22

    Kredyt konsolidacyjny nie zawsze jest najlepszym wyjściem.
    http://kredyt-konsolidacyjny.pox.pl/


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »