Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Poznaj rozwiązanie zaawansowanej ochrony włosów, dzięki nowej suszarce EH-NA67

Panasonic wie, że najważniejsza jest najlepsza jakość, szczególnie jeśli chodzi o urządzenia, z których korzystamy na co dzień. Zaprojektowana do użytku dla całej rodziny, NOWA suszarka Panasonic EH-NA67: Enrich + Family Care reguluje poziom nawilżenia włosów dzięki unikalnej technologii nanoeTM.

Technologia nanoeTM firmy Panasonic

Wyposażona w innowacyjną technologię nanoeTM, której cząsteczki zawierają około 1000 razy więcej wilgoci niż zwykłe jony, nowa suszarka nawilża włosy i wygładza łuski włosa. Dzięki temu zmniejsza uszkodzenia spowodowane szczotkowaniem, zapewniając mniejszą kruchość i wysuszenie pasm, zwiększając gładkość i połysk. 

NanoeTM czerpie wilgoć z powietrza, tworząc maleńkie, bogate w wilgoć cząsteczki, aby wniknąć w trzony włosów. Co więcej, technologia ta hamuje również elektryczność statyczną, co oznacza, że niesforne kosmyki odchodzą w przeszłość, a włosy stają się gładkie, bardziej podatne na układanie, mniej się puszą i mają większy połysk.

Innowacyjna oscylacyjna dysza do szybkiego suszenia firmy Panasonic

Oscylacyjna dysza do szybkiego suszenia skraca czas suszenia, a jednocześnie automatycznie rozprowadzając gorące powietrze od lewej do prawej strony, chroni włosy i skórę głowy przed przegrzaniem. Suszy włosy skutecznie i delikatnie, jest idealna do stosowania w przypadku wrażliwej skóry głowy i włosów cienkich lub łamliwych.

Kompleksowa ochrona i zdrowie włosów

- Technologia nanoe TM pobiera wilgoć z powietrza, tworząc maleńkie, rozpylone cząsteczki wody, które wnikają we włosy podczas stylizacji, pomagając zapobiegać uszkodzeniom spowodowanym szczotkowaniem. Pozwala to zachować równowagę nawilżenia włosów, nadając im zdrowy połysk i zmniejszając uszkodzenia.

- Innowacyjna oscylacyjna dysza do szybkiego suszenia, dzięki której strumień powietrza przesuwa się przez włosy, chroniąc je i skórę głowy przed nadmiernym ciepłem, a jednocześnie szybko je susząc. 

- Trzy nasadki - oscylacyjna dysza do szybkiego suszenia, dysza do stylizacji i dyfuzor 

- Trzy prędkości, cztery ustawienia temperatury i przycisk "cool shot” 

Suszarka Panasonic EH-NA67: Enrich + Family Care będzie dostępna na rynku już we wrześniu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Panasonic
http://www.panasonic.com/pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »