Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Pożyteczne porady o tym jak nie popsuć imprez takich jak urodziny dla dzieci

Pożyteczne porady o tym jak nie popsuć imprez takich jak urodziny dla dzieci
Zobacz więcej zdjęć »
W paru słowach o tym jak przygotować i zorganizować bardzo dobre urodziny, imieniny czy inną imprezę dla dzieci. Porady eksperta.

Osobiście zacząłbym od zastanowienia się nad tym, czy planuję zorganizować przyjęcie w domu czy na sali zabaw, w klubie lub podobnym miejscu. Jeśli uważam, że dom nie jest dobrym miejscem, to powinienem poszukać miejsca z animatorami, którzy naprawdę lubią swoją pracę i lubią albo wręcz kochają dzieci. Osoby, które za dziećmi nie przepadają nie bardzo nadają się do pracy z dziećmi i ciężko będzie takim osobom poprowadzić imprezę z zapałem, inspiracją i sympatią dla dzieci, które są chyba podstawowymi wymogami dla każdego prawdziwie dobrego animatora. 

Niektóre osoby jednak wolą przeprowadzić imprezę dla dziecka i jego lub jej znajomych w swoim domu. Mają do tego warunki, czyli duży pokój w którym dzieci będą mogły pod opieką animatora dobrze się bawić. Zaproszenie gości to zazwyczaj nie jest problem, ale radziłbym dobrze przemyśleć kogo zatrudni się jako animatora na przyjęcie dla swojego dziecka. Warto podzwonić i popatrzeć na strony internetowe dobrych kilku firm czy animatów.

Osobiście uważam, że dobrze jest, aby były to osoby, które można zobaczyć "w akcji", czyli na jakiś zdjęciach, stronie internetowej, filmie w youtube na internecie itp. Wiele można powiedzieć o animatorze, klaunie, czy wróżce widząc jak pracuje z dziećmi. Warto poświecić troszkę czasu i rozejrzeć się za odpowiednimi osobami zanim zaprosi się animatora do przeprowadzenia imprezy, aby nie okazało się że zaprosliliśmy nieodpowiowiednią osobę :). 

Pozdrawiam 

Klaun Apsik

www.arteventy.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

arteventy

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »