Dom » Wnętrza

Premiera drugiego odcinka cyklu „Open the door for Tubądzin” z projektantką Ulą Michalak

Amerykański charakter i tradycja łódzkich kamienic – zobacz wyjątkowe połączenie stylów w domu Uli Michalak. Przekonaj się, jak stworzyć harmonijne wnętrza, które idealnie pasują do Twojego stylu życia.

W drugim odcinku „Open the door for Tubądzin” odwiedzimy stylistkę wnętrz i autorkę bloga interiorsdesignblog.com, a także pomysłodawczynię Meetblogin, Ulę Michalak. Wraz z projektantką Magdaleną Sobulą stworzyły wnętrze, które jest połączeniem tradycji inspirowanej łódzkimi kamienicami i nowoczesności w amerykańskim stylu. Stylistka opowie nam, co sprawiło, że to połączenie jest idealne, a także w jaki sposób je osiągnęła, wybierając ceramikę Grupy Tubądzin.

Tradycja i nowoczesność – ponadczasowe połączenie

W najnowszym odcinku zobaczycie przestrzeń domu dostępną dla gości i wszystkich domowników. Poza salonem i kuchnią, Ula Michalak zabierze nas także do sypialni i łazienki, aby pokazać jak je zaaranżować, aby stanowiły spójną całość.

Dowiesz się, na co należy zwracać uwagę projektując tradycyjne wnętrza, wzbogacone o nowoczesne elementy wystroju. Stylistka zdradzi także, w jaki sposób ceramika może pomóc podkreślić wymarzony styl.

Drugi odcinek cyklu „Open the door for Tubądzin” można oglądać już od 22 czerwca. Odcinek pojawił się równocześnie na kanale marki w serwisie YouTube oraz na profilach społecznościowych w serwisach Facebook i Instagram.

„Open the door for Tubądzin” zabierze widzów do domów oraz pracowni polskich artystów i miłośników unikalnych wnętrz. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć niezwykłe wnętrzarskie aranżacje stworzone przez i dla rodzimych twórców. Goście cyklu pokażą jak żyją, pracują, a także opowiedzą, w jaki sposób poszukują inspiracji dla swoich przestrzeni.

Efekt finalny pracy projektanta to bardzo często jedyny łącznik pomiędzy twórcą i jego odbiorcami. W strefie domysłów pozostają choćby inspiracje – to, w jakich wnętrzach realizowane są pomysły aranżacyjne oraz jakimi przedmiotami otaczają się ich autorzy. „Open the door for Tubądzin” uchyli rąbka tajemnicy i zaprosi widzów do prywatnych przestrzeni polskich twórców ze świata designu.

W nowej, odcinkowej formule, widzowie będą mogli zapoznać się z podejściem twórców do projektowania i tworzenia miejsc idealnie dopasowanych do preferencji, osobowości czy wyznawanych wartości. W swobodnej, domowej atmosferze przedstawiciele świata sztuki, architektury i mediów podzielą się historiami dotyczącymi swoich prywatnych wnętrz. Opowiedzą także o wpływie aranżacji na samopoczucie, nastrój i proces kreacji. Dowiemy się, jak przestrzeń może pobudzać do działania czy koić zmysły. Będzie to spora dawka wiedzy i praktycznych porad dla osób poszukujących kreatywnych pomysłów oraz wszystkich zainteresowanych procesem tworzenia idealnej przestrzeni.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

v5group_JK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »