Firma » Finanse

Problemy finansowe

Wiele osób ma problemy finansowe. Jakkolwiek ja przeważnie biorę pożyczki na znacznie większe wydatki, to ostatnimi czasy rozglądałem się za intratną ofertą dla bliskiego przyjaciela, który nie może otrzyma kredytu w tradycyjnym banku, gdyż jest zadłużony.

Nie dał rady oddać ostatniej pożyczki w terminie i teraz ma trudności z przejściem żmudnych formalności. Dla takich osób rewelacyjne są pożyczki dla zadłużonych. Czym się odznaczają? W pierwszym rzędzie pobierane są w instytucjach pozabankowych, tzn. parabankach. Parabanki, w odróżnieniu od banków tradycyjnych, ograniczają wymagania do minimum. Nie musimy obawiać się weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej czy przynoszenia nieskończonej liczby zaświadczeń. Nikt nie sprawdza płacy albo zatrudnienia. Istotne jest spłacanie rat o czasie. Nie można sobie pozwolić na żadne poślizgi, gdyż mogą nas za to czekać wysokie kary finansowe. Dlatego najlepiej jest na początek dokładnie przestudiować umowę. Znając poszczególne punkty dokumentu będziemy przygotowani na każdą sytuację. Ale brak formalności to nie jedyna zaleta niniejszych pożyczek. Mało tego, gotówkę można dostać naprawdę od ręki. Jeżeli zawieramy umowę w sieci lub przez SMS-a, gotówka trafia na konto już w 15 minut. Szukając ofert na stronach internetowych nie musimy również opuszczać domu, a procedury załatwiamy ze swojego krzesła. W razie trudności możemy skontaktować się z doradcą, który chętnie służy pomocą.
Zainteresowani takim rozwiązaniem powinni najpierw przejrzeć ranking pożyczek bez zadluzowych. Pozwoli to im zweryfikować czy wybrane przez nich rozwiązanie jest naprawdę opłacalne. Jeśli nie mamy żadnych obaw, możemy podpisać umowę i cieszyć się gotówką.
Sprawdź inne wiadomości na stronie: https://kredytnaoswiadczenie.com.pl


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

poswiadcz

Komentarze (4)

 • avatar
  ~oewonga 2019-05-29 21:38:22

  Witam! Dorota, tak. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, eliminując przypadki, w których niepowołana osoba użyje Twoich danych osobowych. Upewnij się, że podane przez Ciebie dane osobowe są poprawne.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
  - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
  - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

 • avatar
  ~dorota 2019-05-25 13:43:38

  Czy w wonga trzeba przechodzić procedurę weryfikacji tożsamości?

 • avatar
  ~opiekunnestbank 2019-03-11 17:10:56

  Szanowni Państwo, w ofercie Nest Banku mamy dla Klientów Indywidualnych kilka ofert kredytów:
  - Kredyt Nest Gotówka na KLIK (nawet 50 000 zł z okresem spłaty do 60 miesięcy. Bez ukrytych kosztów. Kredyt dostępny nawet w 24 godziny, bez wychodzenia z domu. Decyzję i warunki można poznać podczas wypełniania wniosku);
  - Nest Gotówka (kredyt gotówkowy do 250 000 zł na realizację dowolnego celu);
  - Nest Kredyt Odnawialny w Koncie (brak prowizji za udzielenie kredytu w przypadku spełnienia warunków określonych w regulaminie promocji, maksymalna kwota kredytu 4 000 zł, czas trwania umowy, z możliwością odnowienia 12 miesięcy),
  - Kredyt Nest Konsolidacja (kredyt konsolidacyjny do 250 000 zł, maksymalny okres spłaty 144 miesiące). Zachęcam do złożenia wniosku o wybrany kredyt w naszym banku. Więcej informacji można znaleźć na stronie banku: nestbank.pl

  Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam,
  Opiekun Klienta Nest Bank
  nestbank.pl

 • avatar
  ~oewonga 2019-03-05 16:52:45

  Witam! Jako przedstawiciel Wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:
  - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
  - Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
  - Komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl. Możesz także zamówić rozmowę na stronie internetowej www.wonga.pl. Nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »