Dom » Wnętrza

Prysznic na klikinięcie

Prysznic na klikinięcie
Zobacz więcej zdjęć »
Prysznic w każdym domu to tak zwany „must have”. Trudno sobie bez niego wyobrazić łazienkę, a przede wszystkim codzienne życie w biegu.

Prysznice w polskich domach bywają różne. W wersji najbardziej spektakularnej są to panele i kolumny prysznicowe, które poza standardową słuchawką prysznicową  są wyposażone w deszczownice górne, a czasem i hydromasaż. Jednak ciągle najtańszą i najczęściej stosowaną opcją prysznica jest  zestaw prysznicowy – mocowany na uchwycie lub drążku. Laveo przedstawia innowacyjny produkt w tej klasie – zestaw prysznicowy Victoria z funkcją kaskady, czyli „ściany wody”.

Victoria ze względu na biały kolor i wykończenie chromowane będzie świetnie wyglądała w łazienkach, w których dominują biele, pastele czy czarno-białe miksy kolorystyczne.  Dzięki wysokiemu drążkowi i masywnej słuchawce zestaw nie zginie też w łazienkach o bardzo dużym metrażu. To, na co szczególnie warto zwrócić uwagę w przypadku Victorii to trzy funkcje strumienia wody – masujący, deszczowy i kaskada, czyli „ściana wody”, która działa bardzo odprężająco na zmęczone mięśnie i skórę. Zmiana funkcji strumienia wody odbywa się przez wygodny przycisk klik-klak. Wystarczy jedno naciśnięcie guzika, by zmienić charakter kąpieli, a więc do lamusa w przypadku Victorii odchodzą manualne przełączniki funkcji, popychane kciukiem przy słuchawce.

Victoria posiada system antykamień, ułatwiający czyszczenie tarczy słuchawkowej i wąż o podwójnym oplocie, który się nie skręca podczas użytkowania. Można ją kupić w sieci Castorama i dobrych salonach wyposażenia łazienek. Cena to ok. 80 zł.


(fot. Laveo) Zestaw prysznicowy Victoria w aranżacji
(fot. Laveo) Zestaw prysznicowy Victoria

Laveo PRESS BOXRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »