Firma » Finanse

Przełomowy proces kredytowy FinAi na Impact fintech’17

Przełomowy proces kredytowy FinAi na Impact fintech’17
Zobacz więcej zdjęć »
Już 6 grudnia br. polski fintech FinAi wystąpi na kongresie Impact fintech’17 – międzynarodowym wydarzeniu poświęconym rewolucji technologicznej w branży finansowej. FinAi zaprezentuje swoje przełomowe rozwiązanie – pierwszy w pełni cyfrowy proces kredytowy stworzony dla banków i konsumentów.

Impact fintech’17 to jedno z największych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom wykorzystywanym w branży finansowej. W dniach 6-7 grudnia br. kongres zgromadzi ponad 1000 uczestników, w tym: przedstawicieli banków, fintechów, firm technologicznych i startupów, którzy będą dyskutować o szansach i wyzwaniach stojących przed sektorem.

FinAi, który został Partnerem nadchodzącej edycji Impact fintech’17, zaprezentuje w trakcie wydarzenia pierwszy w pełni cyfrowy proces kredytowy stworzony przez polski fintech. 

Wkrótce uruchomimy platformę FinAi – rozwiązanie, które dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii uprości skomplikowaną dotąd drogę klienta do kredytu, przenosząc cały proces w świat cyfrowy – mówi Rafał Czernik, CEO FinAi. I dodaje: Już w pierwszym kwartale 2018 r. klienci uzyskają dostęp do realnych ofert wielu banków w 100 proc. online. Takiej usługi nie oferował dotąd nikt inny na rynku.

Prezentacja projektu FinAi - „A digital platform that makes lending simple for banks & customers” odbędzie się 6 grudnia br. o godz. 15:20 na głównej scenie Impact fintech’17 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

FinAi to założona w 2016 r. polska spółka technologiczna z branży finansowej. Firma pracuje nad wdrożeniem innowacyjnej platformy kredytowej, która uprości drogę klienta do uzyskania kredytu bankowego. Platforma FinAi jest rozwiązaniem elastycznym i łatwo skalowalnym, wymagającym od banków minimalnych nakładów na integrację oraz umożliwiającym sprzedaż produktów w procesach w pełni cyfrowych. Obecnie firma zatrudnia blisko 40 ekspertów z obszarów bankowości, komunikacji marketingowej, IT oraz Data Science.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FinAi
http://www.finai.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »