Dom » Nieruchomość

Przestrzeń podłączona do natury

Przestrzeń podłączona do natury
Zobacz więcej zdjęć »
Ruszyła budowa Tarasów Dionizosa W nowej inwestycji Barc Warszawa S.A. na warszawskiej Białołęce duży wybór mieszkań znajdą osoby, które chcą jeszcze skorzystać z dopłat do kredytu

Wszystkie mieszkania, jakie dostępne są w sprzedaży na osiedlu Tarasy Dionizosa, którego budowa właśnie się rozpoczęła, kwalifikują się do programu Rodzina na swoim. Oferta obejmuje lokale 1-4 pokojowe o pow. od 29 do 70 mkw. w cenie do 5700 do 5789 zł za mkw. brutto. Najtańsze mieszkanie na osiedlu powstającym u zbiegu ulic Winorośli i Dionizosa kosztuje 168 410 zł, a najdroższe 408 808 zł.  

 

Budowa kompleksu, w skład którego docelowo wejdą cztery budynki o zróżnicowanej wysokości od 4 do 8 kondygnacji z garażami podziemnymi, ruszyła dopiero w połowie listopada, ale prace budowlane nabrały już szybkiego tempa. Zostały wykonane wykopy i wszystkie przygotowania terenu pod wylanie płyty fundamentowej pierwszego budynku. Inwestorem i generalnym wykonawcą projektu jest Barc Warszawa S.A., ale realizację stanu surowego deweloper powierzył firmie F.B.I. Konstabet Jerzy Karwowski.

 

Osoby zainteresowane zakupem mieszkań poszukują najczęściej nieruchomości w cichej, zielonej okolicy. Najlepiej, jeśli położona jest w sąsiedztwie parków, lasów czy innych terenów rekreacyjnych. Dlatego kolejna inwestycja tego dewelopera zlokalizowana jest w Białołęce, która jest zieloną wyspą na mapie Warszawy. Osiedle Tarasy Dionizosa powstaje z dala od miejskiego zgiełku na terenie zielonej Białołęki Winnicy w sąsiedztwie lasów dębowych oraz Wydmy Nowodworskiej.

Położenie inwestycji pozwala mieszkańcom cieszyć pięknym widokiem pobliskiego krajobrazu i bezpośrednim kontaktem z naturą. Mozaika krajobrazów leśnych, wydmy śródlądowe oraz urzekające paraboliczne wały i murawy piaskowe tworzą niecodzienne otoczenie tej inwestycji. Niezwykle cenne walory przyrodnicze otoczenia potęguje także sąsiedztwo dużego kompleksu leśnego z drzewostanem dębowym i brzozowo-sosnowym. Wyjątkowa malowniczość lasów związana jest z urozmaiconym ukształtowaniem terenu. Takie usytuowanie osiedla stanowi atrakcję dla miłośników aktywnego wypoczynku i pieszych wędrówek.

W pierwszej fazie realizacji projektu zostanie wybudowany, zaprojektowany w kształcie litery L, czteropiętrowy budynek, w którym znajdą się 54 mieszkania z dużymi balkonami, tarasami lub ogródkami. Będzie gotowy za 18 miesięcy.   

Każdy z 4 budynków, jakie staną na osiedlu będzie miał wewnętrzne patio z placem zabaw dla dzieci i kameralnymi miejscami służącymi do odpoczynku wśród zieleni w połączeniu z atrakcyjnymi elementami małej architektury. Elewacje i części wspólne budynków będą utrzymane w ciepłej tonacji, jaką możemy obserwować w krajach południa Europy. Nowa inwestycja firmy Barc Warszawa S.A. wyróżnia się koncepcją architektoniczno-urbanistyczną. Projekt osiedla powstał w warszawskiej pracowni Forma. Rozkłady mieszkań zostały zaprojektowane w staranny, przemyślany sposób, tak żeby umożliwiały dowolną aranżację wnętrza.

Do osiedla Tarasy Dionizosa prowadzi prosty dojazd od ulicy Modlińskiej (300 metrów). Komunikację tego rejonu Warszawy z innymi częściami miasta ułatwia obecnie Most Marii Curie Skłodowskiej (Most Północny). Można nim w ciągu 20 minut dojechać do centrum i szybko dostać się do stacji metra Młociny, gdzie powstał także nowoczesny węzeł przesiadkowy i parking „Parkuj i Jedź”. Białołęka zyska też niebawem pierwszą linię tramwajową, której trasa prowadzić będzie przez nowy most m.in. do węzła przesiadkowego Młociny. Komunikację mieszkańcom osiedla usprawni także pętla tramwajowa, która ma powstać przy skrzyżowaniu ulic Dionizosa i Światowida. Usytuowanie inwestycji zapewnia również dogodny wyjazd nad Jezioro Zegrzyńskie i na Mazury.

Deweloper realizujący Tarasy Dionizosa znany jest ze swojej solidności. Ma już na swoim kącie wiele projektów mieszkaniowych i inwestycji komercyjnych w Warszawie i okolicy. Od 1995 roku firma oddała do użytku już ponad 5 tysięcy mieszkań i domów.  

 

Autor: Barc Warszawa S.A.

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.barc.com.pl
http://www.barc.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »