Moda » Odzież

PRZESTRZENNY BLASK

PRZESTRZENNY BLASK
Zobacz więcej zdjęć »
Panelowe kurtki w połyskliwych kolorach w jesienno-zimowej kolekcji Andrzej Jedynak
Wszystko wokół błyszczy się i migocze. W zimowym sezonie projektanci zdecydowanie stawiają na metaliczny połysk - kolekcje Max Mara
i Christian Dior nigdy wcześniej nie mieniły się tyloma odcieniami złota i srebra.
W kolekcji Andrzej Jedynak trend metallic przejawia się w postaci mieniących się, panelowych kurtek.

Jesienno-zimowa kolekcja Andrzej Jedynak swoją odważną kolorystykę zawdzięcza obserwowaniu światowych trendów, do których należy wybierana co sezon paleta barw Pantone oraz trend metallic. Srebrne i złote akcenty są widoczne na wybiegach od wielu sezonów, lecz z każdym następnym projektanci zaskakują co raz to śmielszym ich wykorzystaniem.

Dwustronne skórzane kurtki dostępne są w dwóch połyskujących wersjach kolorystycznych - złotej i srebrnej - którymi ożywisz każdą stylizację. Swoją oryginalność zawdzięczają także nadającym elastyczność panelom, które pokrywają całą powierzchnię kurtki. Skórzane pasy ciągną się od szyi po końce rękawów, tworząc niezwykle modny efekt 3D.

Metaliczne elementy garderoby na stałe zagościły w naszych szafach, a złoto i srebro nabrało w ten sposób bardziej casualowego charakteru. Proponowane przez markę Andrzej Jedynak kurtki są połączeniem przestrzennego designu, nowoczesnej kolorystyki
i ponadczasowej oryginalności.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aliganza

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »