Rozrywka i wypoczynek » Przyroda

Psia Edukacja wraca po wakacyjnej przerwie

Psia Edukacja wraca po wakacyjnej przerwie
Zobacz więcej zdjęć »
Przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego Galeria Sfera ponownie zaprasza na spotkanie z przedstawicielami fundacji Forget-me-not Psia Edukacja oraz ich czworonożnymi podopiecznymi. Podobnie jak przed wakacjami spotkania te będą dużą atrakcją dla wszystkich miłośników zwierząt.

Poznać czworonoga

W najbliższy piątek i sobotę, a później w każdą pierwszą sobotę miesiąca sympatycy psów i kotów będą mieli okazję uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące ich czworonożnych przyjaciół. Fundacja Forget-me-not Psia Edukacja przygotowała spotkania z ekspertami, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą na temat możliwości adopcji psa lub kota ze schroniska. Nie zabraknie porad weterynaryjnych oraz wskazówek, jak psa domownika uczynić przyjacielem człowieka. Poruszona zostanie także kwestia zapewnienia odpowiednich warunków dla zwierzęcia, które bezpośrednio wpływają na bezpieczeństwo przebywających w domu dzieci.

Niezawodny pies Largo

Tradycyjnie jedynym z głównych bohaterów Psiej Edukacji będzie popularny pies Largo, który uwielbia wspólne zabawy z najmłodszymi.

- Spotkanie z przedstawicielami fundacji oraz zwierzętami to za każdym razem niezwykła radość dla naszych najmłodszych gości. Korzystają także ci nieco starsi, gdyż mogą otrzymać wiele informacji na temat wychowania swoich czworonogów. Cieszymy się, że po wakacyjnej przerwie to cyklicznie odbywające w naszej galerii wydarzenie powraca - tłumaczy Joanna Bierówka, specjalista ds. marketingu Galerii Sfera.

Serdecznie zapraszamy na Psią Edukację (foyer galerii II) w piątek w godz. 12:00-18:00 oraz w sobotę w godz. 12:00-21:00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ew_pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »