Firma » Biznes

REAS rozmawiał o sytuacji na rynku mieszkaniowym z przedstawicielami kluczowych banków

REAS rozmawiał o sytuacji na rynku mieszkaniowym z przedstawicielami kluczowych banków
Zobacz więcej zdjęć »
REAS zorganizował kameralne warsztatowe spotkanie z przedstawicielami banków podsumowujące aktualną sytuację na rynku mieszkaniowym w sześciu największych miastach w Polsce. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele PeKaO S.A., PKO BP, BZ WBK, BRE Banku oraz Polbanku.

Podczas spotkania eksperci REAS przedstawili wyniki badań dotyczących sytuacji na rynkach mieszkaniowych największych polskich miast oraz prognozy rozwoju sytuacji na rynku w perspektywie najbliższych kwartałów i lat.

Goście natomiast przedstawili swoje przewidywania dotyczące skali i polityki finansowania firm deweloperskich w 2009 roku.

Kazimierz Kirejczyk, Prezes REAS podsumował: „Jest dla nas wyróżnieniem, że czołowi przedstawiciele banków o kluczowym znaczeniu dla rozwoju rynku mieszkaniowego w przyjęli nasze zaproszenie. Spotkanie było dla nas okazją nie tylko do podzielenia się naszą wiedzą, ale również lepszego zrozumienia punktu widzenia i planów sektora bankowego"Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »