Technologie » Komputery

Revit Architecture 2009 - pierwsze i jedyne w Polsce szkolenie multimedialne

Revit Architecture 2009 - pierwsze i jedyne w Polsce szkolenie multimedialne
Zobacz więcej zdjęć »
Już ponad tysiąc osób obejrzało on-line prezentację Revit Architecture dostępną na stronie firmy Aplikom (www.aplikom.com.pl). Dzięki niej można ocenić możliwości programu - jednak eksperci z Aplikomu poszli o krok dalej.

Przygotowali pierwsze i jedyne w Polsce szkolenie multimedialne do najnowszego Revit Architecture 2009. Uczy ono praktycznego zastosowania poszczególnych narzędzi i zawiera dokładny opis tworzenia projektu budowlanego od początku do końca, a nie tylko analizę poszczególnych funkcji.  

Szkolenie składa się z polskiego podręcznika oraz płyty DVD. Dzięki temu już dziś każdy może poznać Revit Architecture i wykonać projekt budowlany przy własnym komputerze. Dzięki takiej formie szkolenia,  można bardzo dokładnie przeanalizować materiał i zawsze powrócić do wybranego rozdziału. Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik będzie miał za sobą pierwszy projekt budowlany.  

Aby pokazać jak wygląda to nowatorskie szkolenie firma APLIKOM zamieściła na swojej stronie internetowej jego fragment: www.aplikom.com.pl. 

Podręcznik "Revit Architecture Projekt od A do Ż - szkolenie multimedialne" został napisany przez architekta. Doświadczenie autora w projektowaniu, udział w wyspecjalizowanych szkoleniach prowadzonych przez firmę Autodesk, a także opracowanie polskich bibliotek elementów dla programu Revit Architecture zaowocowało profesjonalnie przygotowanym materiałem szkoleniowym. Załączona do szkolenia płyta DVD zawiera wszystkie pliki niezbędne do wykonania projektu szkoleniowego oraz prezentację wykonania wszystkich ćwiczeń, a głos lektora wyjaśnia poszczególne etapy projektowania. Niewątpliwym atutem tego unikatowego szkolenia multimedialnego jest możliwość jego realizacji w dowolnym czasie, co potwierdzają listy referencyjne i opinie architektów, którzy skorzystali z takiej formy nauczania.

APLIKOM Sp. z o.o. od 1987 roku specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań CAD (komputerowo wspomaganego projektowania) dla branż: mechanika i elektrotechnika, architektura i budownictwo oraz GIS i infrastruktura. APLIKOM jest autoryzowanym sprzedawcą oprogramowania Autodesk, wprowadził na polski rynek AutoCADa, był współtwórcą pierwszych polskich wersji tego programu. Obecnie jest jednym z największych partnerów Autodesk w Polsce. Pracownicy APLIKOMu są autorami wielu publikacji prasowych, podręczników, szkoleń oraz współtwórcami polskich wersji programów branżowych Autodesk.

Oferta APLIKOMu obejmuje:

 • oprogramowanie CAD/CAM/GIS (firmy Autodesk, specjalistyczne aplikacje branżowe, programy do edycji zeskanowanej dokumentacji i inne),
 • komputery i sprzęt peryferyjny (m.in. drukarki i skanery wielkoformatowe),
 • eksperckie usługi inżynierskie (szkolenia podstawowe i dedykowane do potrzeb klienta, konsultacje merytoryczne, wdrożenia, opiekę nad systemem, serwis.)

Poszczególne elementy oferty APLIKOMu mogą znaleźć zastosowanie wszędzie tam gdzie powstaje lub jest przetwarzana projektowa dokumentacja elektroniczna oraz tam gdzie potrzebne jest zarządzanie dokumentacją.

Oferta obejmuje rozwiązania dla inżynierów z następujących branż:

 • mechanika i elektrotechnika,
 • architektura i budownictwo,
 • GIS i infrastruktura,
 • technologie rastrowe. 

APLIKOM wyróżnia przede wszystkim:

 • olbrzymia, unikalna wiedza i doświadczenie Product Managerów,
 • autorskie aplikacje specjalistyczne – APLIKOM zapewnia klientom m. in. możliwość przygotowania dedykowanych aplikacji CAD,
 • specjalistyczne szkolenia CADowskie,
 • eksperckie usługi inżynierskie.
 

APLIKOM Sp. z o.o.

94-104 Łódź
ul. Obywatelska 137
tel: +48 42 250 31 00
www.aplikom.com.pl

 

INDALO Public Relations

Małgorzata Błachnio
komórka: 509 047 721
malgorzata.blachnio@indalo.pl


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indalo PR
http://www.indalo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »