Dom » Wnętrza

Rintal i wszystko jasne

Rintal i wszystko jasne
Zobacz więcej zdjęć »
Minęły czasy, w których schody miały pełnić jedynie funkcję użytkową. Dzisiaj stanowią niezwykle stylowy element dekoracyjny podnoszący walory estetyczne wnętrza, w którym się znajdują. Tymczasem wykorzystanie technologii oświetleniowej daje dodatkową szansę podkreślenia ich piękna i kształtów.

Właśnie taka propozycja pojawiła się z początkiem 2009 roku w ofercie firmy Rintal Polska. Schody Knock Design powstały z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy na pierwszym miejscu stawiają nowatorskie i nieszablonowe rozwiązania.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

 

 - Włoscy projektanci tego modelu schodów natchnienie czerpali z najnowszych trendów łącząc klasykę z nowoczesnym nurtem w stylistyce wnętrz. W efekcie powstał produkt nie tylko o wysokiej wartości użytkowej, ale także nowatorskim wyglądzie i kształcie – mówi Wojciech Szymański, Prezes Zarządu firmy Rintal Polska.

 Model Knock Design oparty jest na zamkniętych, metalowych profilach o przekroju prostokątnym, które w standardzie występują w kolorach czarnym i szarym. Pionierskim pomysłem jest zastosowanie w tych elementach technologii oświetleniowej LED.

Słabo oświetlone pomieszczenia otoczone są nieprzyjazną aurą, która negatywnie wpływa na nastrój i samopoczucie. Tymczasem dyskretny krąg światła odbijający się od powierzchni stopnia stwarza klimat do odpoczynku, którego nie da się osiągnąć przy tradycyjnym górnym oświetleniu.

Ciepłe promienie światła jawiące się punktowo na drewnianych stopniach schodów nadają wnętrzu luksusowy, choć jednocześnie ciepły i przytulny design. Efektowny blask padający na stopnie dodaje im wyjątkowości podkreślając kształt, piękno i kolorystykę zastosowanych materiałów. Niecodzienna gra świateł stwarza niezapomniane wrażenia pozwalając ujrzeć wnętrze w zupełnie innym świetle.

Zastosowane rozwiązania sprawiają, że schody przestają mieć tylko wartość użytkową stając się istotnym składnikiem kompozycji wnętrza. Walory estetyczne to jednak nie wszystko - oświetlenie miejscowe bez wątpienia zwiększa bezpieczeństwo i swobodę w pokonywaniu kolejnych stopni.

Z okazji wprowadzenia do sprzedaży modelu schodów Knock Design, firma Rintal Polska przygotowała dla klientów miłą niespodziankę. Tylko do 30 kwietnia 2009 roku elementy oświetlenia można nabyć za symboliczną złotówkę (cena poza promocją wynosi 2.080 zł netto)!

- Zaoszczędzoną kwotę można przeznaczyć na ciekawe dodatki, jakie przewidziane zostały dla tego modelu schodów. Klient może wybrać ekskluzywne poręcze i balustrady wykonane ze stali nierdzewnej. Dostępnymi opcjami są również listwy ozdobne pod balustradę lub zastosowanie niestandardowego koloru stopni lub konstrukcji w/g palety kolorów Ral. W grę wchodzi także montaż dodatkowych elementów maskujących grubość stropu – wylicza Wojciech Szymański.

Do dyspozycji klientów pozostają także doradcy techniczni, którzy na życzenie wykonają bezpłatny pomiar, udzielą niezbędnych informacji oraz udostępnią wstępny projekt wraz z precyzyjną wyceną. Nie bez znaczenia jest również termin realizacji - montaż następuje w już po miesiącu od daty złożenia zamówienia i to w ciągu zaledwie jednego dnia!

Firma Rintal Polska działając na polskim rynku od 1996 roku posiada najbardziej rozbudowaną sieć sprzedaży wśród firm z branży. Aktualnie firma poszukuje partnerów handlowych gotowych do podjęcia współpracy. Więcej szczegółów o dostępnej ofercie znaleźć można na www.rintal.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »