Dom » Wnętrza

Roca finalistą konkursu Dobry Wzór 2015

Roca finalistą konkursu Dobry Wzór 2015
Zobacz więcej zdjęć »
Już po raz 22 Instytut Wzornictwa Przemysłowego poszukiwał wysokiej jakości produktów i usług wzorniczych, którym mógłby przyznać tytuł Dobrego Wzoru 2015.

Efekty jego pracy zostaną zaprezentowane na wystawie Dobry Wzór 2015, uznawanej przez środowisko projektantów i przedsiębiorców za najlepszą wystawę designu w Polsce.  Obecna na niej będzie także firma Roca.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Podczas tegorocznej edycji konkursu jury zapoznało się z rekordową liczbą 166 zgłoszonych projektów. Kapituła konkursowa poszukując innowacyjnych, oryginalnych oraz komfortowych rozwiązań wyróżniła dwa projekty firmy Roca. Tytuł finalisty Dobrego Wzoru 2015 otrzymała charakteryzująca się minimalistycznym wzornictwem seria baterii czasowych Avant oraz dedykowana miłośnikom niebanalnego designu seria baterii Moai.

Zwieńczeniem konkursu i zakończeniem tegorocznej edycji będzie uroczysta Gala Finałowa, która odbędzie się 22 października 2015 roku w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, podczas której jury wyłoni laureatów Dobrego Wzoru 2015. Wszystkie wyróżnione projekty będzie można zobaczyć podczas wystawy pokonkursowej w siedzibie IWP dostępnej od 22 października do 29 listopada 2015r.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AgencjaS4

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »