Firma » Biznes

Rowery elektryczne jadą z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Rowery elektryczne jadą z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
Zobacz więcej zdjęć »
ROMET od lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Udział w podobnych inicjatywach jest zapisany w DNA firmy. W tym roku ROMET przekazał na aukcję wyjątkowy model elektrycznego roweru górskiego z przełomowej kolekcji ROMET 2024 - e-Mustang 1.0.

Już teraz można wziąć udział w licytacji i wspierając wspaniałą inicjatywę WOŚP cieszyć się przyjemnością jazdy na rowerze elektrycznym z grupy E-MTB, jednocześnie dbając o własne zdrowie i kondycję. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

ROMET to uznany producent wysokiej jakości rowerów o ugruntowanej pozycji i rozpoznawalności. Firma chętnie wspiera lokalne inicjatywy, angażuje się w rozwój lokalnych społeczności nie ograniczając się tylko do zapewniania miejsc pracy. Dlatego wystawiła dla WOŚP także drugi rower, na lokalnej aukcji w Dębicy, czyli w miejscu siedziby firmy. Tymczasem na ogólnopolską aukcję internetową WOŚP, ROMET przekazał wysokiej jakości elektryczny rower górski z najnowszej kolekcji. Oznacza to, że zwycięzca licytacji wygrywa na trzy sposoby: wspiera szczytny cel walcząc o zdrowe płuca dzieci i dorosłych, zostanie właścicielem e-roweru MTB z przełomowej kolekcji ROMET oraz będzie cieszyć się przyjemnością jazdy na rowerze elektrycznym, dbając o własne zdrowie i ekologiczny styl życia. To kolejny raz, gdy ROMET wspiera fundację WOŚP. 

 

- W ROMET każdego dnia wspieramy społeczność rowerową w podejmowaniu wyzwań, dbaniu o zdrowie i kondycję oraz zmianie nawyków transportowych w kierunku bardziej ekologicznych. Tworzymy doskonałej jakości produkty, dzięki którym realnie możemy zmieniać nasze otoczenie na lepsze, pod wieloma względami. Jeśli przy okazji mamy szansę wesprzeć osoby potrzebujące pomocy, to naturalnym było – zresztą nie po raz pierwszy – z takiej możliwości skorzystać. Stąd aktywny udział ROMET w aukcjach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – mówi Wiesław Grzyb, Prezes ROMET.

 

Udział w licytacji roweru elektrycznego MTB to zarówno wsparcie fundacji WOŚP, jak i świetna możliwość wejścia do świata rowerów elektrycznych. W tym świecie rowerzyści zyskują więcej czasu na odkrywanie nowych ścieżek, mają więcej czystej przyjemności z jazdy, mogą pokonywać więcej podjazdów i zjazdów na wymagających szlakach lub na co dzień, dzięki wspomaganiu elektrycznemu, wszędzie dojechać łatwiej, szybciej i bez zmęczenia. 

 

Gorąco zachęcamy do udziału w licytacji górskiego roweru ROMET ze wspomaganiem elektrycznym a przy okazji do wsparcia szczytnej idei Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

 

https://allegro.pl/oferta/rower-elektryczny-mtb-z-najnowszej-kolekcji-romet-15053930193

 

 

O Grupie ROMET

ROMET jest największym producentem rowerów w Polsce oraz jednym z najważniejszych producentów rowerów w Europie. To firma rodzinna ze 100% polskim kapitałem. ROMET jest liderem w branży jednośladów z ponad 75-letnią tradycją oraz ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji rowerów. 

Fabryki ROMET zlokalizowane w Podgrodziu k/Dębicy, Jastrowie i Kowalewie, gdzie znajduje się również centrum logistyczne, to jedne z najnowocześniejszych i najbardziej zrobotyzowanych fabryk w Europie. Siedziba główna Grupy ROMET znajduje się na podkarpaciu.

ROMET w swojej ofercie posiada rowery z segmentu rowerów elektrycznych, górskich, gravelowych, szosowych, trekkingowych, crossowych oraz miejskich. Rowery tej marki są symbolem jakości, niezawodności i nowoczesności. Aktualnie rowery z fabryki ROMET sprzedawane są na 50 rynkach na świecie. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Prepare Media i Komunikacja
http://www.prepare.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »