Dom » Nieruchomość

Rozpoczyna się sprzedaż nowych mieszkań w Międzylesiu

Rozpoczyna się sprzedaż nowych mieszkań w Międzylesiu
Zobacz więcej zdjęć »
Pomiędzy lasami tworzącymi Mazowiecki Park Krajobrazowy rozpoczyna się realizacja kameralnego zespołu mieszkaniowego - Czarnołęcka24. Do końca 2010 r. powstaną 2 stylowe budynki z 12 mieszkaniami oraz 2 apartamenty w zabytkowej, odrestaurowanej willi. Deweloper właśnie rozpoczął sprzedaż lokali.

Kameralny zespół mieszkaniowo-apartamentowy zostanie zbudowany w Wawrze, na granicy Anina i Międzylesia. Ta wyjątkowa lokalizacja sprawia, że przyszli lokatorzy zamieszkają w bardzo cichej i spokojnej okolicy z bezpośrednim dostępem do atrakcji przyrodniczych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ulica Czarnołęcka, przy której znajduje się inwestycja jest małą, osiedlową drogą prowadzącą bezpośrednio do lasu, będącego częścią Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Na terenie samej inwestycji znajduje się ponad 120-letni drzewostan.

W dwóch trzykondygnacyjnych budynkach przewidziano w sumie 12 mieszkań. Lokale 2, 3, 4 - pokojowe dostępne są w najpopularniejszych metrażach od 50 m² do 80 m². Deweloper przewidział możliwość połączenia dwóch lokali znajdujących się na pierwszym piętrze, w efekcie powstanie pięciopokojowe 124 metrowe mieszkanie. Lokale na ostatnich piętrach posiadają antresole.

Na terenie inwestycji znajduje się również budynek z 1924 r. wpisany do Gminnego Rejestru Zabytków. W odrestaurowanym domu będą znajdować się dwa apartamenty 5 i 6 pokojoweo pow. 193 m² i 205 m². Oba lokale posiadać będą przestronne tarasy i własne ogrody. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano w sumie 15 miejsc postojowych i 14 komórek lokatorskich w częściach podziemnych budynków.

„Charakter naszego osiedla nawiązuje do dawnych, kurortowo-uzdrowiskowych tradycji tej okolicy, Położenie inwestycji idealnie łączy uroki zacisznego miejsca ze wszystkimi atutami, aglomeracji miejskiej. Jest to wymarzone miejsce dla osób, które szukają mieszkań w spokojnej i kameralnej okolicy bez konieczności wyprowadzania się poza miasto." - mówi Paweł Putkowski, Prezes Zarządu Czarnołęcka24.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Smart Media Sp. z o. o.
http://smart-media.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »