Dom » Budownictwo

Ruszyła sprzedaż Kwartału Uniwersyteckiego 3!

Ruszyła sprzedaż Kwartału Uniwersyteckiego 3!
Zobacz więcej zdjęć »
INPRO wprowadziło do sprzedaży nową inwestycję w Gdańsku Przymorzu. Kwartał Uniwersytecki 3 jest kontynuacją cieszących się ogromną popularnością projektów Kwartał Uniwersytecki oraz Kwartał Uniwersytecki 2. W ofercie pojawiły się 72 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni.

W ramach dziewięciokondygnacyjnego budynku powstaną w sumie 72 mieszkania o powierzchni od 35 m2 do 73 m2. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 9180 zł brutto za m2. Planowany termin zakończenia inwestycji to 30 sierpnia 2019 roku.

Inwestycja dzięki świetnej lokalizacji jest doskonałą propozycją dla wszystkich szukających wymarzonego mieszkania zarówno dla siebie jak i w celach inwestycyjnych. Nowy budynek powstanie przy ul. Szczecińskiej w Gdańsku Przymorzu, jednej z najlepiej skomunikowanych i rozwiniętych części Gdańska. Przyszli mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z położonego w bliskim sąsiedztwie przystanku Szybkiej Kolei Miejskiej SKM Gdańsk Przymorze oraz przystanku tramwajowego. Lokalizacja Kwartału Uniwersyteckiego 3 jest idealna dla wszystkich, którzy cenią życie w mieście, a jednocześnie poszukują zacisznej okolicy dla swojego wymarzonego M.

 

Budynek będzie posiadał oryginalny design, uzupełniony o słoneczne balkony i tarasy. Na parterze powstanie pomieszczenie rekreacyjne oraz ogólnodostępny podcień rowerowy i podcień rowerowy z ograniczonym dostępem. Na zewnątrz budynku zaplanowano naziemne miejsca parkingowe oraz miejsca postojowe z ograniczonym dostępem.

Wszystkie mieszkania zostały funkcjonalnie zaprojektowane, tak aby można je było szybko urządzić. Sposób rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń powoduje, że mieszkania będą słoneczne, ustawne i dadzą maksymalne możliwości wykorzystania przestrzeni, zapewniając dowolność aranżacji.

W sąsiedztwie Kwartału Uniwersyteckiego 3 znajduje się Uniwersytet Gdański, centrum biurowe Alchemia, kompleks sportowy Aquastacja oraz Olivia Business Centre – jedno z największych centrów biurowych w Trójmieście. W okolicy funkcjonują także liczne szkoły i przedszkola co jest niewątpliwym udogodnieniem dla rodziców.

Dzięki bliskości nowoczesnych obiektów biurowych i Uniwersytetu Gdańskiego inwestycja jest także bardzo dobrą propozycją dla osób inwestujących w nieruchomości. Z myślą o tego typu klientach zaprojektowano dużą liczbę lokali jedno- i dwupokojowych.

 

***

Firma INPRO powstała w 1987 roku. Jest jedną z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich działających na rynku trójmiejskim. W swojej ofercie ma przede wszystkim apartamenty i mieszkania
o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. INPRO kładzie nacisk przede wszystkim na doskonałe lokalizacje swoich inwestycji oraz wysoką jakość wykonania, dzięki czemu od wielu lat zajmuje wysokie miejsce w pierwszej piątce firm deweloperskich na rynku trójmiejskim.
Grupa INPRO posiada wykwalifikowaną kadrę budowlaną. Firma szczególną uwagę przykłada do stosowania nowoczesnych technologii oraz nowatorskich rozwiązań technicznych i organizacyjnych. INPRO jest również w czołówce pod względem liczby sprzedanych lokali dzięki odpowiedniemu dopasowaniu oferty do wymagań klientów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Inpro S.A.
http://inpro.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »