Technologie » Komputery

SAP i Esri rozszerzają współpracę w zakresie rozwiązania SAP HANA

SAP i Esri rozszerzają współpracę w zakresie rozwiązania SAP HANA
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Esri i SAP zacieśniły współpracę w obszarze wsparcia dla platformy SAP HANA®. Rozwiązania Esri zostały w pełni zintegrowane z systemem SAP co ma zwiększyć wydajność i skalowalność oraz pozwoli na całkowitą integrację danych korporacyjnych i przestrzennych.

 Jest to kolejny etap współpracy obu firm. Do tej pory rozwiązania Esri wspierały takie aplikacje jak SAP Business Suite i SAP Business Network.

 Niezależnie od tego czy stacjonarnie czy w chmurze, geobaza Esri zasilana przez SAP HANA pozwala na integrowanie i dostarczanie danych przestrzennych w obrębie całej organizacji. Nowe funkcjonalności wpłyną na obniżenie kosztów administracyjnych oraz całkowitego kosztu posiadania rozwiązania informatycznego (TCO). Połączenie systemu do zarządzania danymi z możliwościami wizualizacji informacji i analiz przestrzennych pozwoli na osadzanie danych geoprzestrzennych w podstawowych procesach biznesowych.

Pełna integracja SAP HANA i Esri usprawni architekturę IT dzięki wykorzystaniu tylko jednej platformy. Umożliwi to nie tylko szybszy zwrot z inwestycji poprzez ograniczenie nadmiarowości i poprawę wydajności, lecz także wytyczy drogę dla dalszych innowacji mających na celu połączenie GIS-u z innymi systemami i danymi wykorzystywanymi przez przedsiębiorstwa.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/wiadomosci/sap_i_esri_rozszerzaja_wspolprace_w_zakresie_rozwiazania_sap_hana.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »