Kultura, sztuka » Muzyka

Saturn w Złotych Tarasach zaprasza na spotkanie z Jamesem Arthurem

Dla wszystkich fanów Jamesa Arthura sieć Saturn przygotowała wyjątkową niespodziankę. W sobotę, 5 listopada br., w sklepie w Złotych Tarasach artysta będzie podpisywał swoją najnowsza płytę „Back From the Edge” i to zaledwie dzień po oficjalnej premierze! Będzie to niezwykła okazja do spotkania na żywo muzyka, którego cover utworu „Impossible” podbił światowe listy przebojów!

James Arthur to artysta, który w 2012 roku swoim głosem oraz charyzmą podbił serca jurorów brytyjskiego X Factor, a następnie fanów na całym świecie. Od tego czasu artysta wydał debiutancką płytę, koncertował na całym świecie oraz zbierał materiał na kolejny krążek. Efektem tych doświadczeń jest album „Back From the Edge” z promującym go singlem „Say You Won’t  Let Go”, który już stał się przebojem w całej Europie. Na krążku znalazła się również nagrana w duecie z MaRiną ballada „Let Me Love The Lonely”, z której oboje artyści są wyjątkowo dumni. Jednak „Back From The Edge” to nie tylko wspaniałe ballady - to przede wszystkim połączenie różnorodnych styli od soulu, przez rock, aż po hip-hop. W każdej piosence słychać również to, że James od czasu swojego debiutu dojrzał jako artysta i zaangażował się w powstawanie albumu na każdym jego etapie – od kompozycji po ostatnie szlify aranżacyjne. Wszystko to sprawia, że krążek z pewnością podbije serca fanów, ale także spodoba się osobom, które do tej pory nie słuchały twórczości muzyka.

Sobotnie spotkanie z artystą w sklepie Saturn w Złotych Tarasach w Warszawie rozpocznie się o godzinie 12:00. W trakcie wydarzenia fani będą mogli kupić najnowszą płytę Jamesa Arthura, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz zdobyć autograf muzyka.

SATURN
Więcej informacji  ( press box ) Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »