Technologie » Internet

Seminarium z projektowania sieci i zarządzania systemami bezpieczeństwa w firmie

Seminarium z projektowania sieci i zarządzania systemami bezpieczeństwa w firmie
Zobacz więcej zdjęć »
Firmy Panda Security i Passus organizują w głównych miastach Polski cykl seminariów „Dobre praktyki w projektowaniu sieci i zarządzaniu systemami bezpieczeństwa”. Wykłady są skierowane do firm oferujących rozwiązania oraz usługi IT dla małych oraz średnich firm.

Celem seminariów jest prezentacja skutecznych metod zarządzania systemami bezpieczeństwa oraz projektowania sieci firmowych.

Specjaliści z firmy Panda Security, producenta systemów zabezpieczających, omówią zagadnienia związane z polityką bezpiczeństwa dla MSP w zakresie dostępu do zasobów internetu (Panda Cloud Internet Protection). Dodatkowo, zajmą się tematem usług zabezpieczenia i monitoringu systemów MS Windows (Panda Cloud Office Protection).

Inżynierowie firmy Passus, która jest dostawcą specjalistycznych rozwiązań do poprawy bezpieczeństwa i wydajności sieci teleinformatycznych, omówią następujące tematy:

  • Projektowanie i zabezpieczenie bezprzewodowych sieci LAN (Fluke, AirMagnet);
  • Troubleshooting łączy WAN w MSP/ENTERPRISE (NetFlow Tracker).

Seminaria są adresowane do firm oferujących rozwiązania oraz usługi IT małym i średnim firmom. Pierwsze spotkanie będzie miało miejsce w Warszawie 14 września br., pozostałe odbędą się w Katowicach (15.09), Poznaniu (16.09), Warszawie (21.09), Krakowie (22.09) i Wrocławiu (23.09). Udział w seminarium jest bezpłatny. Aby wziąć w nim udział należy dokonać rejestracji na stronie: http://www.pspolska.pl/seminarium/rejestracja.html

Patronem medialnym przedsięwzięcia jest dwutygodnik firm teleinformatycznych IT Reseller. Szczegółowa agenda spotkań dostepna jest pod adresem: http://www.pspolska.pl/seminarium/index.html

O firmie Panda Security

Założona w 1990 roku firma Panda Security jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań zabezpieczających opartych na technologii Cloud Computing. Produkty firmy są dostępne w ponad 23 językach i korzystają z nich miliony użytkowników w 195 krajach na całym świecie. Panda Security to pierwsza firma z branży security IT, która wykorzystała możliwości Cloud Computing wraz z technologią Kolektywnej Inteligencji. Ten innowacyjny model ochrony może każdego dnia automatycznie zanalizować i klasyfikować tysiące nowych próbek złośliwych programów, gwarantując firmom i użytkownikom domowym najbardziej efektywną ochronę proaktywną przeciwko zagrożeniom pochodzącym z internetu, przy minimalnym wpływie na wydajność komputera. Panda Security posiada 56 biur na całym świecie, a główne siedziby firmy mieszczą się w Kalifornii oraz w Hiszpanii.

W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB. Programy dostępne są również w Media Markt, Saturn Planet, Empik, Euro RTV AGD oraz sieciach Komputronik i Vobis.

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl

Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.com

O firmie Passus sp. z o.o.

Grupa Passus jest polskim dostawcą wysokospecjalizowanych rozwiązań obejmujących:

  • planowanie, monitoring i poprawę wydajności sieci teleinformatycznych,
  • projektowanie i budowę sieci radiokomunikacyjnych,
  • bezpieczeństwo sieci IT,
  • własne urządzenia sieciowe i specjalistyczne aplikacje.

Do grona klientów spółki należą m.in.: PKO BP, Bank Pekao SA, Ericsson, EuroBank, Gaz System, Nokia, Orange, TP SA, PTC, P4, Polkomtel, T-Mobile, ZUS.
Grupa Passus działa na rynku IT od 1992 roku. Zatrudnia ponad 100 wysokokwalifikowanych pracowników – inżynierów, programistów i specjalistów. Potwierdzeniem kompetencji zespołu są m.in.: status Cisco Premium Partner, tytuł Dystrybutora Roku Powerwave, Fluke Networks Premier Advantage Partner oraz Spinner Distributor Award. Firma jest pięciokrotnym laureatem nagrody „Gazele Biznesu” oraz została uhonorowana tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »