Gospodarka » Żywność

Serek Wiejski z probiotykiem marki Piątnica "Perłą Rynku FMCG 2010"

Serek Wiejski z probiotykiem marki Piątnica "Perłą Rynku FMCG 2010"
Zobacz więcej zdjęć »
Serek Wiejski z probiotykiem został uznany za jeden z najlepszych i najbardziej innowacyjnych produktów wprowadzonych na rynek w 2009 r. w konkursie organizowanym przez magazyn „Wiadomości Handlowe”. O przyznaniu produktowi nagrody zadecydowało ponad 1300 niezależnych detalistów z całej Polski.

Serek Wiejski z probiotykiem marki Piątnica uzyskał tytuł „Perła Rynku FMCG" za zajęcie I-go miejsca w kategorii „Serki wiejskie i homogenizowane".

Wyróżnienie w tym plebiscycie zdobył także produkowany przez firmę serek śmietankowy Twój Smak naturalny 1 kg, nagrodzony w kategorii „Sery do smarowania pieczywa". W tegorocznej edycji konkursu wpłynęło do instytutu badawczego ponad 1500 formularzy. Ostatecznie zwycięzców wyłoniono głosami 1311 detalistów z całej Polski, którzy wybierali najbardziej innowacyjne ich zdaniem nowości rynkowe w 55 kategoriach spożywczych i chemicznych.

Serek Wiejski z probiotykiem z logo Piątnica plus+ to jedyny na rynku funkcjonalny serek twarogowy w Polsce. Zawiera przebadane naukowo szczepy probiotyczne HOWARU® Dophilus (Lactobacillus acidophilus NCFM®), które pomagają w utrzymaniu właściwego poziomu dobroczynnych bakterii oraz mogą wpływać na stan prawidłowej mikroflory w organizmie. Regularne jedzenie Serka Wiejskiego z probiotykiem zwiększa uczucie komfortu jelitowego - może także wspomagać procesy trawienne organizmu. W odróżnieniu od innych dostępnych na polskim rynku produktów mlecznych z probiotykami, serek Piątnicy nie zawiera cukru, sztucznych barwników, substancji smakowych, ani konserwantów.

Twój Smak naturalny 1 kg w ekonomicznym wiaderku to śmietankowy serek o kremowej konsystencji i delikatnym smaku. Produkt jest uzupełnieniem asortymentu serka Twój Smak naturalny dostępnego w gramaturach: 135 g i 200 g. Jest on skierowany zarówno do szeroko rozumianych odbiorców HoReCa, jak i do sprzedaży detalicznej. Serek Twój Smak naturalny 1 kg idealnie nadaje się do smarowania pieczywa. Z powodzeniem zastąpi tradycyjny twaróg oraz inne serki śmietankowe w wypiekach, a szczególnie polecany jest do oryginalnego deseru Sernik nowojorski. Produkt sprawdzi się także jako składnik sosów, dipów, farszów do wędlin i ryb oraz zapiekanek. Twój Smak naturalny 1 kg jest całkowicie naturalny. Nie zawiera substancji smakowych ani sztucznych dodatków.

Tegoroczne „Perły Rynku FMCG" były czwartą edycją konkursu organizowanego przez miesięcznik „Wiadomości Handlowe". Celem plebiscytu było wyłonienie przez detalistów z całej Polski najlepszych nowości rynkowych. W konkursie wzięło udział ponad 1300 ankietowanych, których opinie zostały szczegółowo opracowane przez profesjonalistów analiz rynkowych z instytutu badawczego GfK Custom Research. Na podstawie ich ekspertyz wybrano produkty, które zostały uznane przez respondentów za najbardziej innowacyjne i perspektywiczne w branży FMCG.

„Perły Rynku FMCG", ze względu na niezależny charakter oddawanych głosów, uznawane są za jeden z najważniejszych konkursów w branży. OSM Piątnica, oprócz wyróżnienia, otrzymała również roczną licencję do posługiwania się znakiem „Perła Rynku FMCG 2010 r." w działaniach marketingowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »