Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Serenada i Bricks 4 Kidz zapraszają do wspólnej zabawy!

Perfekcyjne miejsce dla wszystkich legomaniaków oraz spragnionych przygód i zabawy w Centrum Serenada jest już otwarte. W Bricks 4 Kidz przeniesiesz się do świata klocków LEGO i nieskończonej kreatywności!

Serenada jeszcze bardziej otwiera się na potrzeby swoich klientów. To właśnie tutaj powstało pierwsze tego typu miejsce w Krakowie – dziecięce centrum kreatywności Bricks 4 Kidz. Co czeka na małych odkrywców?

Przede wszystkim nieskończone możliwości budowania z klocków LEGO. Amerykańska marka zaproponowała i wypróbowała nową metodologię prowadzenia zajęć dla dzieci. Polega ona przede wszystkim na pobudzaniu pomysłowości, ale jednocześnie uczy też podstaw inżynierii i architektury. Pozwala odkrywać zależności matematyczne i naukowe oraz rozwijać w uczestnikach cierpliwość i ciekawość otaczającego ich świata.

Dzięki Bricks 4 Kidz najmłodsi zdobywają wiedzę i rozwijają kompetencję społeczną poprzez zabawę w fantastycznej atmosferze. Od teraz jest to możliwe w Centrum Serenada!

Zapraszamy codziennie w godzinach 10.00–21.00.

  

Centrum Serenada

al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 KrakówRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 117975 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )