Technologie » AGD - RTV

Sharp: Pierwszy na świecie telewizor LCD z Blu-ray

Sharp: Pierwszy na świecie telewizor LCD z Blu-ray
Zobacz więcej zdjęć »
Najnowsza seria telewizorów Sharpa AQUOS DX jako pierwsza na świecie wprowadza na rynek telewizory LCD z wbudowanymi odtwarzaczami Blu-ray - podaje serwis engadget.com.

Telewizory z Japonii oferowane są w różnych rozmiarach: 26, 32, 37, 42, 46 i 52 cale. Posiadają zintegrowany tuner HDTV, głośniki zamontowane od spodu i możliwość odtwarzania Blu-ray bez potrzeby podłączania zewnętrznego odtwarzacza.

Dwa najmniejsze rozmiarowo telewizory są jedynie HD Ready (1366 x 768), czyli nie oferują maksymalnej rozdzielczości HD. Jedynie modele od 37 cali do 52 cali oferują rozdzielczość Full HD 1080p (1920 x 1080). Telewizory będą oferowane w kolorach białym i czarnym.

Nowe telewizory pojawią się na rynku japońskim w późnym listopadzie, a będą kosztować od 200 tys. Jenów (1963 dolary) do 500 tys. Jenów (4909 dolarów) zależnie od rozmiaru.

Kiedy telewizory z Blu-ray pojawią się w innych krajach? Na razie nie wiadomo.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »