Dom » Ogrody

Sięgaj wysoko z nowym opryskiwaczem Orion SUPER!

Sięgaj wysoko z nowym opryskiwaczem Orion SUPER!
Zobacz więcej zdjęć »
Orion SUPER firmy Kwazar to niezawodny opryskiwacz plecakowy przeznaczony do prac ochronnych i pielęgnacyjnych w sadach, szkółkach oraz innych uprawach. Służy przede wszystkim do aplikacji nawozów dolistnych oraz rozpuszczalnych substancji chroniących rośliny przed chorobami, szkodnikami i chwastami

Możliwość dopasowania do opryskiwacza bogatej gamy filtrów i dysz powoduje, ze jest on urządzeniem wszechstronnym, które spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Opryskiwacze Orion są bezpieczne, wygodne i proste w obsłudze. Posiadają zawór bezpieczeństwa, który chroni przed ewentualną eksplozją oraz specjalne uszczelnienia, wzmacniające odporność urządzenia na większość chemikaliów. Są także wyposażone w teleskopową lancę o płynnej regulacji długości ( w zakresie 0,6- 1,2 m) oraz pas nośny z podkładka naramienną. Opryskiwacz posiada dwustopniowy system filtracji cieczy roboczej oraz bardzo przydatny pasek na zbiorniku, wskazujący poziom cieczy. Ten bardzo praktyczny element Kwazar wprowadził jako jedyny w Polsce.

Dodatkowym udogodnieniem zapewniający komfort pracy, jest stabilizująca podstawa, dzięki której łatwiej można odstawić opryskiwacz po zakończeniu prac lub w jej trakcie, minimalizując ryzyko jego przewrócenia.
W wyposażeniu standardowym znajduje się komplet części zamiennych oraz wężyk o długości  140cm.

Opryskiwacze Orion dostępne są w czterech pojemnościach  3L, 6L, 9L i 12L .  
Sugerowana cena detaliczna ok. 95,89zł - 116,39 złRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

magdalenaBIP

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »