Technologie » Komputery

SIMPLE wdroży zintegrowany system zarządzania uczelnią za ponad 1,4 mln zł

SIMPLE wdroży zintegrowany system zarządzania uczelnią za ponad 1,4 mln zł
Zobacz więcej zdjęć »
SIMPLE dostarczy i przeprowadzi wdrożenie dedykowane szkolnictwu wyższemu rozwiązania SIMPLE.EDU w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Płocku

Wartość kontraktu obejmującego wdrożenie systemu w części dziekanatowej to ponad 1,4 mln zł brutto. W najbliższym czasie SIMPLE spodziewa się finalizacji kolejnych przetargów.

Uczelnia w wyniku rozstrzygnięcia postępowania przetargowego wybrała ofertę Spółki, zawierając umowę na wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego SIMPLE.EDU w części dziekanatowej. Rozwiązanie obejmienajważniejsze dla Szkoły obszary i usprawni zarówno pracę Dziekanatu, Rozliczenie Dydaktyki, jak i dostęp studentów do kluczowych dla nich informacji, dzięki wykorzystaniu modułu Wirtualna Uczelnia. Dodatkowo oprogramowanie SIMPLE zapewni Internetową Rekrutację oraz obsługę Krajowych Ram Kwalifikacji.
 
SIMPLE.EDU to najczęściej wybierane przez Uczelnie rozwiązanie, które zapewni Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Płocku sprawną obsługę studentów oraz procesu dydaktycznego, a także wpłynie na poprawę wzajemnej komunikacji pomiędzy dziekanatem a studentami. Wszystkie te działania finalnie wpłyną na zwiększenie efektywności zarządzania Uczelnią oraz usprawnią prowadzenie rozliczeń finansowych ze studentem – powiedział Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE S.A.


Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/erp/simple_wdrozy_zintegrowany_system_zarzadzania_uczelnia_za_ponad_1_4_mln_zl.html


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »