Firma » Reklama

Słodki konkurs marki Gellwe

Słodki konkurs marki Gellwe
Zobacz więcej zdjęć »
Marka Gellwe, ekspert w spełnianiu najsłodszych zachcianek, uruchomiła właśnie słodki konkurs konsumencki.

Jego mechanizm jest prosty: wystarczy kupić produkt Gellwe z naklejką promocyjną i przysłać przepis na swoje ulubione ciasto lub deser z wykorzystaniem tego lub innych produktów Gellwe, by wygrywać wspaniałe nagrody.

Konkurs ma zasięg ogólnopolski i prowadzony jest we wszystkich kanałach sprzedaży, zaś lista promocyjnych produktów jest bogata i obejmuje cieszące się największym powodzeniem ciasta i kremy do ciast, m.in. Wadowickie Kremówki Papieskie, Karpatkę, Babkę Cytrynową, Piernik Krakowski, Czarny Las, Babeczki mocno czekoladowe i Tiramisu. Promocyjne produkty zaopatrzone są w dobrze widoczne żółte naklejki informujące o zasadach konkursu.

Promocja konkursowa trwać będzie aż do 31 grudnia br. Do wygrania co miesiąc będzie markowy sprzęt gospodarstwa domowego (roboty kuchenne Kenwood, miksery z misą Elektrolux i ekspresy do kawy na kapsułki Krups) oraz zestawy najlepszych produktów Gellwe do przygotowywania pysznych domowych ciast i deserów.

Nagrodą główną jest bon o wartości 5 tysięcy złotych na dwuosobową wycieczkę do Watykanu. Dodatkowo, cztery najciekawsze przepisy opublikowane zostaną w marcowym numerze miesięcznika „Przyślij przepis”.   

Więcej informacji na temat promocji oraz regulamin konkursu znajduje się na dedykowanej stronie konkursu http://www.gellwe.pl/promocje-i-konkursy/przyslij-przepis/konkurs/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ad rem Public Relations

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »