Moda » Biżuteria

Słodkie skarby w salonach W.KRUK

Słodkie skarby w salonach  W.KRUK
Zobacz więcej zdjęć »
Promienieją radością, uwalniają pozytywną energię, przypominają mieniące się w blasku słońca wielobarwne skarby. Oto nowe wzory W.KRUK o nazwie DOLCE.

Biżuteria DOLCE wykonana jest ze złota i ozdobiona kamieniami w pastelowych kolorach. Do wyboru mamy kolczyki, naszyjniki i bransoletki. Wzory dodają szyku oraz stanowią niemal obowiązkowy dodatek na zbliżające się lato. Przystępna cena sprawia, że niemal każda z nas może wzbogacić swoją szkatułkę o nowe skarby.

 

Biżuteria DOLCE dostępna jest w salonach W.KRUK od czerwca 2012 r. Ceny rozpoczynają się od 199 zł.

 

***

W.KRUK to najstarsza marka jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości. W. KRUK to ponad 70 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC i wiele innych.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Katarzyna Sosińska

PR Manager W.KRUK

katarzyna.sosinska@vistulagroup.pl,

 Tel. 603 120 492

 wkruk.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

W.KRUK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »