Dom » Nieruchomość

Słuchawki do gier Plantronics GameCom 307 w promocyjnych zestawach

Profesjonalne słuchawki dla graczy Plantronics GameCom 307 są teraz dostępne w grudniowej promocji w sieci sklepów Empik i Komputronik oraz w promocji okładkowej Chip z 25 % rabatem w promocyjnych zestawach z grą Dungeon Siege III.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Dystrybutorem słuchawek Plantronics z linii GameCom, które zapewniają miłośnikom gier studyjną jakość dźwięku jest KONTEL-TELECOM www.kontel.pl. GameCom 307 wyposażone są w regulowany mikrofon z funkcją redukcji szumów, co sprawia że użytkownicy doskonale słyszą i są słyszani. Dzięki temu gamerzy mogą po raz pierwszy wyraźnie usłyszeć zarówno kolegów z drużyny, jak i swoich wrogów. Słuchawki dostarczają dźwięk hi-fi stereo, którego jakość gwarantuje klarowną komunikację podczas gamingu i połączeń VoIP.

Niewielka waga słuchawek wyposażonych w miękkie nauszniki zapewnia wytrawnym graczom niepowtarzalny komfort podczas wielogodzinnych sesji. Bogatym dźwiękiem stereo użytkownicy GameCom 307 mogą cieszyć się także podczas słuchania muzyki, oglądania filmów, czy prowadzenia rozmów przez komputer.   

Zestaw został stworzony dla pasjonatów gier, którzy chcą wzbogacić swoje doznania w czasie prowadzenia rozgrywek, podnosząc poziom swoich wrażeń dźwiękowych. Te, niezbędne w arsenale każdego gamera, słuchawki dysponują 40 mm głośnikami, które zapewniają niezrównanej jakości dźwięk z maksymalną dawką basów. Dzięki wygodnej regulatorowi głośności i wyciszania mikrofonu umieszczonemu na kablu, gracze nie muszą przerywać rywalizacji podczas zarządzania dźwiękiem.

Cena promocyjna zestawu z grą 89,99 zł

Cechy GameCom 307

    Stereofoniczne słuchawki do gier dostarczające studyjnej jakości dźwięku
    Głośniki 40 mm
    Teleskopowy regulowany mikrofon QuickAdjust ™ zapewnia precyzyjne umiejscowienie
    Lekkie i elastyczne słuchawki gwarantują komfort podczas wielogodzinnej gry
    Miękkie, ruchome  kapsuły skupiają stereofoniczny dźwięk dla maksymalnej przyjemności
    Mikrofon z redukcją szumów zapewnia doskonałej jakości komunikację  
    Wygodna regulacja głośności lub wyciszenia mikrofonu na kablu  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KONTEL
http://www.plantronics.net.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »