Technologie » Telekomunikacja

SmartGPS touch G66plus – tam gdzie zawiodą inne odbiorniki…

SmartGPS touch G66plus – tam gdzie zawiodą inne odbiorniki…
Zobacz więcej zdjęć »
Smart Elektronik wprowadza na rynek ultralekki odbiornik GPS Bluetooth, który współpracuje z urządzeniami posiadającymi aplikacje nawigacyjne lub lokalizacyjne. Jego bardzo wysoka czułość sprawia, że sprawdzi się w każdym trudnym terenie, gdzie nie radzą sobie standardowe odbiorniki GPS.

SmartGPS touch G66plus współpracuje z telefonami komórkowymi, smartphonami, PDA i PocketPC. Umożliwia bezprzewodową transmisję danych GPS do aplikacji nawigacyjnych bądź lokalizacyjnych.

W SmartGPS touch G66plus zastosowano najnowsze rozwiązania technicznie (m.in. 66-kanałowy chipset GPS), dzięki którym w małym i ultralekkim urządzeniu osiągnięto bardzo wysoką czułość odbioru sygnału GPS. Gdy inne, standardowo montowane w większości urządzeń odbiorniki GPS, tracą sygnał w obszarach wysoko zabudowanych, zadaszonych czy gęsto zalesionych, produkt Smart Elektronik nadal potrafi wyznaczyć pozycję.

SmartGPS touch G66plus jest najlżejszym - 30 gram i najbardziej płaskim - niespełna 7mm - odbiornikiem GPS Bluetooth dostępnym na polskim rynku. Jednocześnie urządzenie wyróżnia się nowoczesnym i eleganckim wyglądem. SmartGPS Touch G66 plus charakteryzuje się niezwykle krótkim czasem pozycjonowania, dzięki systemowi A-GPS (Assisted GPS), a jego obsługa jest niezwykle wygodna i odbywa się poprzez dotykowy panel.

Zestaw SmartGPS touch G66plus zawiera odbiornik, ładowarkę samochodową, kabel USB oraz płytę CD z instrukcją. Jest dostępny za 199 zł na www.swiatgps.pl oraz w sklepach specjalistycznych w całej Polsce.

NawiGadka - zakup SMS-em

W związku z dużym zainteresowaniem klientów unikatowym produktem, jakim jest NawiGadka, dzięki któremu można zastąpić standardowy głos w nawigacji niezwykłymi komunikatami (Blondyna, Ziomek, Imprezowicz, Wielebny, Gej, Chłop, Kumpela), Smart Elektronik znacznie uprościł możliwość jego zakupu. Produkt sprzedawany dotychczas na płycie CD w cenie 15 zł, można teraz kupić na stronie www.swiatgps.pl płacąc SMS-em jedynie 10.98 zł. Pliki NawiGadki pobierane są z serwera po wpisaniu zwrotnie otrzymanego kodu SMS.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Media Service Sp. z o.o.
http://www.mediaservice.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »