Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Soczewki światłoczułe Sensity Dark i Sensity Shine– wyjątkowy komfort nawet przy dużym nasłoneczni

Soczewki światłoczułe Sensity  Dark i Sensity Shine–  wyjątkowy komfort nawet przy dużym nasłoneczni
Zobacz więcej zdjęć »
Oferta soczewek okularowych Hoya powiększyła się o dwa nowe, niezwykłe produkty – soczewki światłoczułe Sensity Dark i Sensity Shine. Jest to kolejny krok w rozwoju soczewek światłoczułych firmy Hoya.

 

 

Oferta soczewek okularowych Hoya powiększyła się o dwa nowe, niezwykłe produkty – soczewki światłoczułe Sensity Dark i Sensity Shine. Jest to kolejny krok w rozwoju soczewek światłoczułych firmy Hoya. Od 1969r. firma przywiązuje dużą wagę do rozwoju technologii fotochromatycznych, opracowując coraz lepsze rozwiązania. Dzięki temu powstają innowacyjne produkty, które wyróżniają się na rynku dzięki swoim wyjątkowym właściwościom.

Soczewki światłoczułe Sensity Dark i Sensity Shine zostały stworzone w oparciu o technologię Stabilight, pozwalającą na komfortowe widzenie w każdych warunkach oświetleniowych. Są tak samo efektywne niezależnie od warunków klimatycznych czy pory dnia.

Przyciemniają się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej do atrakcyjnego poziomu, jakim charakteryzują się okulary przeciwsłoneczne z filtrem kategorii 3. Bardzo szybko rozjaśniają się w momencie zmniejszenia intensywności światła i błyskawicznie odzyskują pełną przejrzystość w pomieszczeniach. Dzięki temu zapewniają lepsze właściwości użytkowe podczas aktywności na świeżym powietrzu oraz wyjątkowy komfort nawet przy dużym nasłonecznieniu i wysokich temperaturach.

Niezwykle ważną cechą jest to, że soczewki zabarwiają się także podczas jazdy samochodem i  posiadają filtr chroniący przed negatywnym działaniem promieni UV.

Soczewki Sensity Dark i Sensity Shine są dostępne w trzech naturalnych kolorach: w neutralnym odcieniu szarości, fantazyjnym brązie oraz żywej i intensywnej zieleni.  Soczewki Sensity Shine dostępne są wyłącznie w połączeniu z delikatną powłoką lustrzaną, bardziej widoczną przy dużym nasłonecznieniu i ledwo zauważalną w pomieszczeniach. Soczewki Sensity Shine są doskonałe dla klientów ceniących elegancki i modny wygląd.

 

Firma: Hoya Lens Poland

Produkt: Soczewki światłoczułe Hoya Sensity

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Tok Tok
http://toktok.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »