Technologie » Telekomunikacja

Sony Ericsson S302 snapshot

Sony Ericsson S302 snapshot
Zobacz więcej zdjęć »
Bez fajerwerków. Internauci nie są zgodni co do oceny wyglądu i możliwości nowego telefonu Sony Ericsson. Jedni chwalą, drudzy ganią wygląd urządzenia. My skłaniamy się raczej do tej pierwszej grupy, choć bardziej nam się podoba telefon w kolorze antracytowym.

Ale to wyłącznie kwestia gustu. Łatwiej natomiast obiektywnie ocenić funkcjonalność i możliwości telefonu.

Punktem wyjścia do takiej analizy musi być cena, a ta sytuuje S302 wśród urządzeń atrakcyjnych cenowo. Za 450 zł otrzymasz tutaj aparat z obsługą standardu EDGE (konkurencja potrafi już w tej cenie zaoferować UMTS), przeglądarką internetową i stosunkowo jeszcze skromnie wyposażony aparat fotograficzny.

Bo są wprawdzie funkcje poprawiające jakość fotek, ale matryca ma tylko 2 MP i brakuje autofocusa. Jest natomiast przyzwoity odtwarzacz muzyczny, radio, dzwonki polifoniczne, dyktafon i port USB. Można pracować w trybie samolotowym. W zestawie otrzymasz słuchawki stereo.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »