Technologie » Telekomunikacja

Sony Ericsson Walkman W595

Sony Ericsson Walkman W595
Zobacz więcej zdjęć »
Pełen muzyki. Nowy model z serii Walkman służyć ma nie tylko do komunikacji, ale także do rozrywki. Widać to już na pierwszy rzut oka - W595 został wyposażony w duży, ponaddwucalowy wyświetlacz o niezłych parametrach po to, aby można było na nim w miarę komfortowo oglądać filmy...

Odtwarzacz ma m.in. funkcje dobierania muzyki do twojego nastroju i rozpoznawania utworów.

Jest także opcja ustawiania własnych list utworów. Sterowanie może się odbywać za pomocą potrząsania (Shake Control). Dołączona do telefonu przejściówka umożliwia podłączenie słuchawek przez gniazdo mini-jack. Jednocześnie muzyki na słuchawkach mogą słuchać dwie osoby. Mało? Są wbudowane niewielkie, ale dość efektywne głośniczki stereo.

W zestawie jest już karta o pojemności 2 GB. Rozrywce służą także inne funkcje tego urządzenia: radio, zainstalowane gry oraz kamerka do zdjęć (3,2 MP) i nagrań wideo. Dodajmy do tego szybką transmisję danych plus ładny design, a wyjdzie nam całkiem atrakcyjna propozycja.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »