Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Dom » Budownictwo

Sopro sponsorem Regionalnych Mistrzostw Polski Glazurników

Sopro sponsorem Regionalnych Mistrzostw Polski Glazurników
Zobacz więcej zdjęć »
W przełomie maja i czerwca odbyły się Regionalne Mistrzostwa Glazurników organizowane przez Stowarzyszenie Glazurników i Specjalistów Robót Wykończeniowych, których partnerem była marka Sopro.Najlepsi glazurnicy z Wielkopolski, Warmii i Mazur oraz Podkarpacia wzięli udział w zawodach organizowanych w Gnieźnie, Olsztynie oraz Przemyślu.

Idea Mistrzostw Polski Glazurników to nowa forma promocji wysokich kompetencji mistrzów glazurnictwa. Każdy z zawodników musi wykazać się wybitnymi umiejętnościami polegającymi na wykonaniu trudnej pracy glazurniczej w ściśle określonym czasie.

"Dobry glazurnik nie jest jedynie rzemieślnikiem lecz artystą"- to słowa, które najczęściej padały z ust szerokiego grona widzów oglądających cuda jakie ze zwykłych płytek tworzyli najlepsi w Polsce glazurnicy.


Tematem pracy glazurników startujących w Gnieźnie było wykonanie logo Gniezna,  w Olsztynie ułożenie mozaiki przedstawiającej samolot zgodnie z przedstawionym uczestnikom wcześniej rysunkiem. Sześcienna kość do gry to temat pracy wykonawców startujących w zawodach w Przemyślu.

 W zawodach w Gnieźnie zwyciężyli glazurnicy:
I miejsce: Piotr Jura (Śrem)
II miejsce: Paweł Radziejewski (Śrem)
III miejsce: Waldemar Jackowski (Rawicz)

W zawodach w Olsztynie wygrali:

I miejsce: Paweł Śladowski (Gdańsk)
II miejsce: Cezary Sobociński (Olsztyn)
III miejsce: Piotr Śladowski (Gdańsk)

W zawodach w Przemyślu nagrodzone osoby to:
 I miejsce Sebastian Halek  (Przemyśl)
 II miejsce Paweł Bobeł ( Rzeszów)
 III miejsce: Andrzej Moskal (Krosno)
   

Dariusz Zalewski, dyrektor marketingu SOPRO: "nie mogło nas zabraknąć wśród profesjonalistów od lat wybierających produkty, którymi pracują bez obawy o efekt końcowy. Cieszy nas to zaufanie, dlatego bez wahania wspieramy przedsięwzięcia jakimi są Regionalne Mistrzostwa wykonawców organizowane przez SGiSRW".

Oprócz Sopro Mistrzostwa Glazurników wspierają również marki: Selena, Utrament, Ceramika Tubądzin, Rubi oraz Montolith.Sopro Polska ( www.sopro.pl )
więcej informacji z SOPRO POLSKA (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »